Jsem spíš pasivním členem fóra, tzn. spíš si zde čtu než píšu. Bylo tu zde i něco o tom, co členové fóra říkají na nošení batohů. Já nevím, o co má šnek dál k hodinkám, než batoh.
Ale co vím jistě, je to, že pokud chci číst něco o hodinkách, zavítám do jiné sekce než je "ostatní diskuse".
Podobně pojmenované sekce na jiných fórech jsou většinou silně mimo hlavní nosné téma fóra, a nikdo s tím problém nemívá.