Jump to content

Pedro82

Member_50
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Pedro82

 1. @ Milan01: Mám troje "potápky", 2x Orient a 2x Seiko. V neděli udělám fotku a zkusím naočkovat Seiko vlákno, je ale pravda, že s ledem by to bylo lepší. To se ale nedá když je zatím takové teplo...
 2. Sice jsem Alpinisty před měsícem prodal, prostě nejsou můj šálek čaje, ale k riflím jsou vhodnější.
 3. Ahoj, foceno letitým jabkem 5S. V tomto konkrétním případě spíš než strojem je kvalita fotky ovlivněna okolním světlem, kterého já měl habaděj. Snad se někdo další přidá, ale jaká je pravděpodobnost najít člověka co leze aktuálně do vody, je na chronomagu a nosí orienty?
 4. Haute jak haute, ke košili je nosím rád.
 5. Zvedám hozenou rukavici. Opava, "Stříbrné jezero", vzduch 3°C, voda 7°C
 6. Nemáme-li Vámi žádaný model skladem, nevadí. Prosím, zastavte se za 10 minut, budou...
 7. Udělali je dobře = líbí se mi a ještě patřím mezi ty mladší.
 8. K autu bych spíš viděl raději Marinemaster, k hodinkám výše zmíněný Escalade. Ale proti gustu... ;-)
 9. Vyvezl se asi ani nedá říct, jelikož Jadran je naše další spolková země.
 10. Gratuluji k výběru! Měl jsem je taky v merku, ale po vyzkoušení na mojí ruce s obvodem 16,5 vypadaly poněkud nepatřičně.
 11. Pedro82

  Damasko H35

  A komu tím prospějete?! Teď je nedostanu z hlavy...
 12. Titan není úplně o módě, ale taky o tom, že někdo prostě železo na ruce nesnese. Další alternativa je třeba zlato, ale to jsme cenově někde jinde. Přeji všem Šťastné a veselé! ;-)
 13. Ahoj, Chtělo by to vědět více informací, především kdy a kde je budeš nosit. V této cenové kategorii se dají sehnat už pěkně vypadající automaty a to jak oblekovky, tak pro každodenní nošení (i když řada lidí nosí oblekovky jako součást uniformy každý den). Komplikace jako je jen chronograph v této cenové kategorii nehledej. I když našel by se nezničitelný calibr 3133, ten ale není automat a ne každý je schopný zkousnout azbuku. Jinak hledej mezi Seiko, Citizen, Orient
 14. Jsem tu sice nový, ale s ohledem na počet tvých příspěvků si je na tu ruku aspoň nakresli hodinky propiskou. Pokud ani to nevyjde, existuje plán B. zapíchnout do zápěstí špendlík a využít tak systému slunečních hodin. Varianta/plán B ovšem počítá se světlem, sníženým prahem bolesti a buzolou v kapse.
 15. Uteč, Chronobundus je těžká nákaza!!! Já jsem již zasažen , ale ty máš ještě šanci... PS: To je na ban...
 16. Těžko říct bez mučení a bez fota. V případě originálu jde o zajímavou nabídku.
 17. Hodinky jako takové nebyly na ruce a u námořníků byly v krabičce, u pilotů na "palubce" v kokpitu. Pak bylo několik přechodných formátů a u pilotek první náramkové hodinky byly jen cibule na řemínku, velmi podobné těmhle Aviator (čti Poljot).
 18. Za mne je pořadí následující: 1) TH (možná kvůli tomu, že je mám na ruce) 2) Omega (dokonalé!) 3) Certina (to datum?!) Tož tak...
 19. Máš pravdu, hodinář je ten problém. Obsluhu CNC, montáž a balení zvládne už ale dost lidí. Skalis: O tom jak to funguje přesně v menších společnostech mám pouze drobnou představu, dělám ve společnosti, kde zcela nová linka stojí 7 mil. USD a výš. Přiznávám, žiju v jistém smyslu v jiném světě...
 20. Pilotky jsou bez diskuse, ve zbytku bych si už nevybral.
 21. Já jsem byl vždy idealista! Pokud to je o kapacitě, tak bohužel, chvíli to trvá. 1) zhodnocení, že se poptávka zvýšila a není to je náhlý závan euforie, která odezní => min. 3 měsíce 2) vypsání výběrového řízení na novou CNC mašinu => 1 měsíc 3) dodávka mašiny a proškolení zaměstnanců => 3 měsíce 4) zkušební výroba => 2 týdny No a to máme už tedy téměř 3/4 roku za předpokladu, že už teď jedou 24/7. A opět jde o idealistickou verzi. Kdyby to jelo jako u nás v práci, tak rozšíření kapacit o novou linku (tedy bez vývoje nového produktu) by trvalo min. 1,5 roku a to od schválení projektu... Možná proto jsem s těmi dodávkami u Stowy tak smířlivý, vše má svůj čas.
 22. Okřídlené přísloví praví: "Kdo si počká, ten se dočká..." Velmi, ale velmi relativně "levná" značka nemá moc možností jak si vylepšit pozici. Prodloužením dodacích lhůt je jedna z mála cest. Hádám marketing. Za mne samotného pouze škoda, že mám zápěstí pouze 16cm, protože Prodivery jsou úžasné.
 23. Pedro82

  potapky

  Ten palec na třetí fotce od konce mi kazí celkový dojem! Zpátky do Egypta a znovu nafotit! Ale teď vážně, nádherné fotky. Orisky pod vodou vedou, ale v celkové použetelnosti stále PO.
 24. Teď jde o to, jestli chce ten samý a tím i jiného partnera (prince) nebo jestli chce od tebe.
×
×
 • Create New...