Ahoj, dneska jsem se regnul, takže se mě můžete trochu bát ...
...ale, potřeboval bych pomoc. Před časem jsem našel na internetu hodinky, nejspíše Casio G-Shock, a bezmezně jsem se do nich zamiloval. Ale teď googlim jak blázen a nemohu je najít, ani na oficiálním webu ghock.com. Takže jsem tu, u stroječkofilů, zda-li by jste mi přelaskavě prosím nepomohli
Nyní k letmému popisu, který pro mě jakožto stroječko laika, může vyznít zvláštně. Hodinky mají tritiové podsvícení, robustní "g-shock" tělo, jsou analogové, 12ti hodinové a je možné že to byla nějáká vojenská edice, protože mi něco říká, že k tomu byl na výběr i nomexový (či nějáký takový) řemínek.
Budu vděčný za radu (i do zadku poslání)