Zdravím Vás,
koupil jsem za pakatel tyto hodinky a jsou na nich dvě (pro mě) zajímavé věci.
První z nich je, že na lunetě jsou čísla špatně umístěna. Celá lunta je jaksi nesmyslně pootočena a zatím se mi nepovedlo ji správně natočit. Prostě s ní nejde hýbat. Jen vlevo dole když na ni z boku máčknu, tak se asi o milimetr posune doprava. Ale nic víc. Je to tím, že to sou prostě levný šmejdy, nebo to má nějaký význam?
Druhá věc je, že v ciferníku je oblouk s čísly 10 až 0. Naprosto netuším k čemu tam je. Nevíte někdo?
Obrázky jsou zde (luneta na obrázku je natočena jinak, než na mém kousku):
http://auction1.paipai.com/D576A2400000000000553811044A0D79
Děkuji předem za jakékoli odpovědi.