Dnes nastalo pokračování příběhu, který započal v roce 2016 zde: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/93781-tag-heuer-monaco/?hl=monaco Opět u mě přistály TH Monaco, ale ve variantě Calibre11.... Kochám se a užívám si je Líbí se mi více než mé původní Calibre 12. Vzal jsem je i s náramkem, když už byla ta možnost. Časem ho určitě vyzkouším, zatím ale zůstávají na racing kůži. A pár foteček z rozbalovačky