Přejít na obsah

Fakt vymazlený potápky


romulada

Doporučené příspěvky

Dík za rozdelenie textu, teraz sa tu už číta oveľa lepšie. 

 

BGW9  = Bluish Glow, možno White, pretože lumi náter je biely, po nasvetlení v tme má modrastý nádych. U číslice 9 neviem, čo presne znamená. Je to už dávno, ale člen PetrP tu dával vynikajúce detailné články ohľadom toho, ja to píšem tak z hlavy, tak aby som nekecal.

 

Luminiscenčné detaily ako má Crepas na dýnku som videl napríklad už aj na spone u iného mikrobrandu. No na dýnku len u Crepas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za rozdelenie textu, teraz sa tu už číta oveľa lepšie. 

 

BGW9  = Bluish Glow, možno White, pretože lumi náter je biely, po nasvetlení v tme má modrastý nádych. U číslice 9 neviem, čo presne znamená. Je to už dávno, ale člen PetrP tu dával vynikajúce detailné články ohľadom toho, ja to píšem tak z hlavy, tak aby som nekecal.

 

Luminiscenčné detaily ako má Crepas na dýnku som videl napríklad už aj na spone u iného mikrobrandu. No na dýnku len u Crepas.

Díky za info! Hezkej den! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsem řešil jiný problém, ta luneta se po čase fakt začala vrklat, což bylo dost na prd. Zde se diskutovalo o tom, zda není nakřivo trojuhleníček s Lumi, ten byl v poho. :) No, každopádně jsem je stejně nakonec pustil, už ani nevím kde a komu :)

Do trojuhelnicku jsem rypal tehdy ja, se zdal z fotky nakrivo...jinak tyhle Crepasy jsou moc fajn! Diky za pocteni i fotky...

PS: Jen opravdu nejsem presvedcenej o nekterych ?emotivnich? prohlaseni z textu... ;)

Upraveno uživatelem LovecK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

PS: Jen opravdu nejsem presvedcenej o nekterych ?emotivnich? prohlaseni z textu... ;)

A co ti vrtá hlavou? Myslíš ty Rolexy? Hele, každej to máme hozený jinak. Já bych ještě tak tři, čtyři roky zpět o přechodu na "No name" brand taky vůbec neuvažoval. Jak jsem psal - potřeboval jsem prašule, díky tomu jsem vykosil sbírku a postupem času jsem se začal na hodinkovej svět koukat jinak. Kdybych byl stále ve stavu, že na Rolexy nemám, tak bych se do takového hodnocení nepustil, protože by mi to jaksi nepřišlo "fér". Prostě jsem si přehodnotil priority. Je to samosebou také díky tomu, že jsem měl možnost v životě vyzkoušet slušné portfolio značek - kdyby ne, tak bych nemohl srovnávat. Hodinky jsou hlavně o emocích, jinak bychom nebyli takoví magoři a nepotřebovali bychom víc, než jedny. :) Kdoví, možná za čas zase změním názor - nikdy neříkej nikdy-vždyť to jistě znáš :) Krásnej večer!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...