Triffid Odesláno 30. září 2019 Nahlásit Odesláno 30. září 2019 Před cca 15 lety nosil kamarád hodinky (tuším, že zn. Casio), které na první pohled vypadaly jako klasické s analogovým ciferníkem. Po stisku bočních tlačítek se ale na sklíčko promítl digitální číselník a daly se využívat funkce běžných digitálních hodinek. Snažím se takové hodinky najít, ale nacházím pouze variantu s napevno nainstalovaným displejem v číselníku. Vyrábí se ještě hodinky s touto "promítací" technologií? Děkuju
semi001 Odesláno 30. září 2019 Nahlásit Odesláno 30. září 2019 Měl jsem ABX 24 - tenkrát jsem byl velký frajer, měli i databanku je to tak dvacet let
stando Odesláno 1. října 2019 Nahlásit Odesláno 1. října 2019 Myslim, ze sa ta funkcia volala TWINCEPT
PEtrS Odesláno 1. října 2019 Nahlásit Odesláno 1. října 2019 (upraveno) Jedny funkční Casio s Twincept ještě pořád doma mám S těma jsem byl ale svého času za velkýho borce! Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 1. října 2019 uživatelem PEtrS
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se