Přejít na obsah

G-shock gw-b5600 display test


adzes

Doporučené příspěvky

Ahojte, chcel by som sa spytat majitelov spominanych g-shockov ci nahodou neskusali test displaya ktory je na youtube?

Ja som skusal a vsetky testy mi vysli ako na videu okrem jedneho a to je test od 55 sekundy. Po stlaceni A D C tlacidiel, nasledne tlacidlo B na displayi sa ukaze IDC, potom znovu B, nabehne EXE a ikona bluetoothu a potom treba pockat a nabehne OK (vo videu). Mne nabehlo NG. Netusim co to znamena a k comu je dobry tento test, ak niekto vie prosim napiste, popripade ked ste skusali dajte vediet ako to dopadlo. Dakujem Adzes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, myslim ze to bude daco s bluetoothom kedze je tam aj ikonka. Chcem sa spytat este majitelov ci vam funguje phone finder ak mate zapnuty bluetooth ale appku mate zatvorenu?Lebo mne to funguje len ak mam appku otvorenu a v podstate phone finder tak straca vyznam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, tak uz som prisiel na to preco mi test ukazuje NG. Problem je v mojom telefone, mam Huawei P20 lite a nechce sa sparovat s hodinkami. Raz ide sparovat, raz nie, test ukazoval NG. Skusim som hodinky sparovat so Samsungom a test je OK. Konecne som spokojny uzivatel hodiniek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...