Přejít na obsah

Monta


Diablo1st

Doporučené příspěvky

V 14. 3. 2021 v 11:53, Diablo1st napsal:

K spracovaniu ani k hodinkám nemám výhrady. Jedine ten ťah mi až tak neoslovil. Keďže má posunuté uchytenie viac do stredu, pri spone mi ten článok troška trčí, čo sa mi moc nepáči. Ale inak znova kvalitovo je to paráda. 

Čo sa týka môjho predaja, tento rok čaká finančne náročný rok, tak potrebujem naškrečkovať nejaké peniaze.

Nechápem vás, keď už je niekto zanietený do hodiniek a kúpi si časomiery s automatom do 2tis€ tak ich určite nebudem predávať… Lebo iba stratím peniaze. To sú hodinky tak na bežne nosenie a šetrenie si tých naozaj špičkových na príležitosti.O to viac, ak je to taká bez urážky, noname značka. Inak smejem sa, ako pekne hovoríte o “Sloníkovi”, určite ho chcete predať. ( už ste ich asi predali). Podľa vašich slov je všetko TOP-TOP, len potrebujete peniaze??!!Vôbec sa vás nechcem dotknúť, ale vo vašom prípade mi napadajú rôzne prirovnania. Tak ak v konečnom dôsledku nemáte na život, tak sa rozhodne nebudem púšťať do takýchto nákupov. Lebo v prípade tejto značky to nie je investícia… A k tým hodinkám, môžu mať vo vnútri kaliber ako TagHeuer, ale vyzerajú lacno, nie je v nich cítiť tú prémiu. Naopak čo sa mi páči, sú arabské číslice na indexoch, čo nie je bežne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marián, neviem koľko máte rokov, ale v živote prídu občas neočakávané obdobia, ktoré sú finančne náročné, takže prosím odpustite si tie Vaše súdy. Predával som ich lebo u mňa taká situácia nastala. Tá našťastie pominula a podarilo sa ju vyriešiť aj inak. Súhlasí s Vami, že Monta nie je značka na zárobok a kupoval som si ich, lebo sa mi páčili (a stále páčia). Mám ich stále a ani ich zatiaľ predať neplánujem.

Mali ste ich na ruke, keď píšete, že vyzerajú lacno? Možno na mojich fotkách, lebo fotiť moc neviem. Mal som aj TH Aquaracer a podľa mňa je spracovaním Monta lepšia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno, prichádzajú ťažké časy cyklicky. V trhovej ekonomike to nie je vec náhody, ale pravidelnosti. A dá sa, očakáva sa, že sú ľudia natoľko zodpovední, aby si vytvorili rezervy. Ale to je už téma na niekde inde.  Nie, nemal som ich na ruke, nevidel som ich vôbec na živo. V tom máte výhodu vy. Avšak, dizajn a ľubivosť je vec osobnej preferencie. Ak som sa vás dotkol. Nebolo to mojim zámerom a príjmite moje ospravedlnenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...