Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Předem se omlouvám, jestli už je to něco starého (v tom případě prosím moderátory, aby mne na místě zastřelili). Dneska jsem zabrouzdal na web Hamiltonu a tam na mě kouká Harrison Ford a nové hodinky Hamilton Conservation. Ani v googlu mi zmínka o nich nevypadla jinde než na Hamiltom home page. A musím říct, že po X-windech a ETO (ty jsou ale quartz) jsou to třetí hezké Hamiltony :) Takže vážení zkušení, už se dají někde vidět? A neznáte někde cenu? Nejsou chronografy, tak by to mohlo být do $600, co říkáte?

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

k

 

Odesláno
Předem se omlouvám, jestli už je to něco starého (v tom případě prosím moderátory, aby mne na místě zastřelili). Dneska jsem zabrouzdal na web Hamiltonu a tam na mě kouká Harrison Ford a nové hodinky Hamilton Conservation. Ani v googlu mi zmínka o nich nevypadla jinde než na Hamiltom home page. A musím říct, že po X-windech a ETO (ty jsou ale quartz) jsou to třetí hezké Hamiltony :) Takže vážení zkušení, už se dají někde vidět? A neznáte někde cenu? Nejsou chronografy, tak by to mohlo být do $600, co říkáte?

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

k

 

Jo, včera jsem na ně omylem narazil na webu a čuměl jsem jak puk. Pak jsem zabrouzdal na ofiko Hamilton stránky - jsou moooc pěkný!

  • po 2 týdnech...
Odesláno

na jejich netu jsem si jich všiml asi před týdnem. Doufám, že brzy dorazí i do Carollina. Chtěl bych je obhlídnout na živo, na obr. vypadají slibně.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...