Přejít na obsah

Beny


chief

Doporučené příspěvky

Nikde jsem tu zatim nenasel hodnoceni na beny.cz

Pls jake mate zkusenosti?

 

Zatim jsem tam napral registraci, to rovnou pokratilo ceny hodinek o 5% + jeste v mailu byla sleva 5% na 1. nakup.

 

Diky za postrehy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím si odpovím sám 😀

Z dnešní návštěvy v Pařížské jsem si přinesl tento kousek, moje první Orisky, Big Crown / ProPilot 41

Voda, coffee, holky, i na WC mě pustili emoji28.png

Paní mě uvedla dále, posadila, vše řešil pán evidentně ne-čech. Ale dali jsme to.

Objednávka dorazila (ale prý to chodí na Václavák, a pobočky se mezi sebou informují) No, radši jsem si zavolal jestli mohu dorazit, leč na email bez odpovědi. Jen přišel email o založení objednávky. Zde bych vyzdvihl plus v ceně, a to ten, že po registraci platí klubová cena (-5%) a pak přijde na email jěště kód s další 5% slevou. Čili když to shrnu, po přepočítání slev se dá nakoupit podobně jako s VIP kartou v Koscomu (10% off).

Mínus je ten, že v Pařížské nemají hodinářě, čili nezkrátí tah na počkání. Hodinář je prý na Václaváku, ale nejspíš operuje jen někdy leč sobotní nákup znamenal, že hodinář bude až v Pondělí. Nevadí, už mám pořešeno. Jinak v tuto předvánoční dobu tam brouzdá asi milion lidí.

Míjel jsem i obchod Rolex.

Ale nekoukal jsem jestli tam prodávají hodinky 🤣

 

image.png.e650905e3ca155a5a049f394f2d31b5b.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Za mě obchod v pohodě. Příjemný personál. Před vánoci jsem přijel na vyzkoušení několika hodinek, a po čtrnácti dnech jsem kupoval nové Conquesty Longines. Sleva 10%, příjemný pokec, on-line registrace hodinek, káva a ještě před vánoci červené víno jako dárek. Za mne super přístup a mám pozvání kdykoliv na kávu😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...