Přejít na obsah

Union Glashütte


Jiri87

Doporučené příspěvky

Dobry den, mam dotaz. Omlouvám se, pokud označení union neplatí sem, ale přiznám se, ze jsem nenasel kde jinde se zeptat. Delší dobu uvažuji o koupi hodinek Glashütte. Jsem majitelem jedněch rolex submarine, ale viděl jsem kdysy takový hezky podrobný článek s dokumentem o výrobě Glashütte hodinek a nějak mi přišlo, ze je na tom lip jak rolex :) nyní jsem narazil na hodinky union Glashütte. Je union označení prosim neco jako Tudor pro rolex ? Nebo jsem uplne mimo s jedna se o neco uplne jiného? Cenově je to někde jinde, to vidím, ale porad to jsou hodinky za 100-150k. Moc dekuji.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
On 12/6/2023 at 8:52 PM, Jiri87 said:

 

Dobry den, mam dotaz. Omlouvám se, pokud označení union neplatí sem, ale přiznám se, ze jsem nenasel kde jinde se zeptat. Delší dobu uvažuji o koupi hodinek Glashütte. Jsem majitelem jedněch rolex submarine, ale viděl jsem kdysy takový hezky podrobný článek s dokumentem o výrobě Glashütte hodinek a nějak mi přišlo, ze je na tom lip jak rolex :) nyní jsem narazil na hodinky union Glashütte. Je union označení prosim neco jako Tudor pro rolex ? Nebo jsem uplne mimo s jedna se o neco uplne jiného? Cenově je to někde jinde, to vidím, ale porad to jsou hodinky za 100-150k. Moc dekuji.

 

Tak nějak. Stejná kvalita jako Tudorovci, nebo o něco horší.Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...