VRS_Lenka Odesláno 23. prosince 2024 Nahlásit Odesláno 23. prosince 2024 Zdravím místní vážené členy, při řešení mého problému s hodinkami jsem narazila na toto fórum a tak jsem se rozhodla Vás oslovit jako jednu z posledních možností. Při Opravě třecí spojky se úplně rozpadl potisk datumového věnce, bohužel při hledání nového dílu jsem zjistila, že prostě není. Při koupi jiných hodinek na díly bych ty moje sice opravila, ale co pak s těmi dalšími ... Dá se ten věnec nově potisknout, či existuje nějaké jiné řešení? Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
VRS_Lenka Odesláno 27. prosince 2024 Autor Nahlásit Odesláno 27. prosince 2024 Nikdo nic? Už se tady nebastlí ?
Honza.manta Odesláno 27. prosince 2024 Nahlásit Odesláno 27. prosince 2024 Už jsem dlouho žádnou aktivitu v bastlení nezaznamenal.
VRS_Lenka Odesláno 30. prosince 2024 Autor Nahlásit Odesláno 30. prosince 2024 Díky za upozornění, následující příspěvek na toto téma (pokud se to povede) napíšu do sekce bastlení
VRS_Lenka Odesláno 1. března 2025 Autor Nahlásit Odesláno 1. března 2025 Tak datumový věnec nakonec nalezen ve vlastních zásobách Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se