Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Zdravim

 

kdybyste se náhodou někdo zbavoval Tesly model 3 2020/21 za dobry peníz a prioritně s odpočtem DPH s bílým interiérem, dejte mi echo prosím nebo byste o někom věděli.. budu to brát na firmu. Dekuju

  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
×
×
  • Vytvořit...