Karloss Odesláno 17. července 2006 Nahlásit Odesláno 17. července 2006 Zdravím, při brouzdání na netu jsem narazil na tenhle minifilmeček či spíše spotík od IWC. Je to na stránkách https://www.iwc.ch/index-en.asp pod položkou manufacture a dále corporate movie. Viděl už to někdo z Vás? Musím přiznat, že začátek se mi moc líbil a celkově je to pěkně udělané, holt IWC :-). škoda, že to nedávaj v televizi místo reklam....
afrikab Odesláno 18. července 2006 Nahlásit Odesláno 18. července 2006 http://rapidshare.de/files/26147099/corpor...big-en.mov.html
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se