Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Zdravím, včera jsem dostal tyto dvoje hodinky od dědy. Nenamlouvám si, že jde o nějakou vzácnost, přesto se chci zeptat, zda mají alespoň nějakou hodnotu. Prodávat je asi nebudu, dost těžce se předbíhají, tak je použiju asi jako cvičební materiál pro své nemotorné prstíky. Rusky neumím, řekl bych, ale že ty horní budou Pobeda a ty dolní Vostok. Pobeda má s korunkou asi 35mm, Vostok 36 mm, šupleru jsem nenašel pak je ještě přeměřím. Díky za informace K.

 

hhoodd.jpg

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...