Karloss Odesláno 25. července 2006 Nahlásit Odesláno 25. července 2006 Zdravím, včera jsem dostal tyto dvoje hodinky od dědy. Nenamlouvám si, že jde o nějakou vzácnost, přesto se chci zeptat, zda mají alespoň nějakou hodnotu. Prodávat je asi nebudu, dost těžce se předbíhají, tak je použiju asi jako cvičební materiál pro své nemotorné prstíky. Rusky neumím, řekl bych, ale že ty horní budou Pobeda a ty dolní Vostok. Pobeda má s korunkou asi 35mm, Vostok 36 mm, šupleru jsem nenašel pak je ještě přeměřím. Díky za informace K.
Petr_S Odesláno 26. července 2006 Nahlásit Odesláno 26. července 2006 Pokud jsou zachovalé, tak nějakou stokorunu hodnoty mají. U nás jsou logicky více ceněny primky, ale např. Němci ruské hodinky sbírají hodně.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se