Přejít na obsah

G to GO


Doporučené příspěvky

Tak mi dorazily a už jsou na ruce B) neměl jsem tento typ g-shocků nikdy na ruce a překvapilo mě, jak dobře (v porovnání s tím, když je člověk vidí jen tak ležet) vypadají... Jsem rád, že se mohu zúčastnit této supr akce foto časem dodám...

 

edit: pravopis

Upraveno uživatelem skik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

... řekl jsem si, že se na všechno vyprdnu a dám si něco dobrého .... ale pohled do prázdné ledničky připustil maximálně tak heslo "koho chleba jíš, toho píseň zpívej" :D :D

 

... tak jsem se raději šel "učit"... čas se vlekl neskutečně pomalu.. stále jsem koukal na hodinky...

post-142-1274087573.jpg

post-142-1274087630.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raději jsem po chvíli vyrazil za klukama do práce.... Gčka se stali středem našeho zájmu.. rozčísla to hned ráno moje spolupracovnice která říká: Co to máš za dětský hodinky? Není tam na nich kačer Donald? .. Ne, je na nich krtek...

 

..

 

... no a den jsem s Gčkama zakončil ve fitku...

 

Zkoušel jsem tam balit nějaký holky.. ale s těmahle hodinkama prostě nebyla šance :)

post-142-1274087767.jpg

post-142-1274087799.jpg

post-142-1274087869.jpg

post-142-1274088058.jpg

Upraveno uživatelem Onion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nejak me napada, ze pozice "rodeo" by s ni mohla byt opravdu zajimava... :D
Když stojí za mnou a slyším raz, dva, tři, čtyří, pěěěět, šéééés, seduuuuuum, dělej, osuuuum, ještě dvakrát, děvěěěěěěět, deséééét... tak tě takovýdle pitomosti přejdou :) Pak mě zbuzeruje za špatnou dietu a je po nějakejch pitomejch nápadech s rodeem... :gun_bandana: Ta fotka jak mám ruku na jejím rameni je neozvučená, ale kdyby tam byla zvuková stopa tak by bylo slyšet "přestaň blbnout a jedem"... :)
  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kdo další je na řadě, ať mi pošle adresu do SZ

 

"rozmohl se nam tu v posledni dobe takovy nesvar..." hele, cibulari, co to je ted na foru za modu menit si uzivatelska jmena? chvilku mi trvalo nez jsem se zorientoval.

 

tak hlasim, ze na rade jsem byl po tobe ja, ale vcas jsem avizoval, ze se nakonec nezucastnim (cili ti usetrim postovne do anglie). takze jen pro poradek to opakuju, aby to nezapadlo - cili at se ozve kdo byl v rade za mnou. diky a preji dobrodruzne zazitky s geckama... ja uz jsem si svuj bod g nasel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...