PhoeniX Odesláno 15. listopadu 2009 Nahlásit Odesláno 15. listopadu 2009 Své příznivce si dozajista najdou. wwweb Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
cody Odesláno 15. listopadu 2009 Nahlásit Odesláno 15. listopadu 2009 Je to tachymetr? Obecne ho nemam rad tak na nej vubec nekoukam, tohle je posazene pekne.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se