Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Zdravím Vás,

 

koupil jsem za pakatel tyto hodinky a jsou na nich dvě (pro mě) zajímavé věci.

 

První z nich je, že na lunetě jsou čísla špatně umístěna. Celá lunta je jaksi nesmyslně pootočena a zatím se mi nepovedlo ji správně natočit. Prostě s ní nejde hýbat. Jen vlevo dole když na ni z boku máčknu, tak se asi o milimetr posune doprava. Ale nic víc. Je to tím, že to sou prostě levný šmejdy, nebo to má nějaký význam?

 

 

Druhá věc je, že v ciferníku je oblouk s čísly 10 až 0. Naprosto netuším k čemu tam je. Nevíte někdo?

 

 

Obrázky jsou zde (luneta na obrázku je natočena jinak, než na mém kousku):

http://auction1.paipai.com/D576A2400000000000553811044A0D79

 

 

Děkuji předem za jakékoli odpovědi.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...