Přejít na obsah

Zajímavosti ze světa hodinek s korunkou


skalis

Doporučené příspěvky

Ale to stejne se prece muze stat i tehdy, pokud to objednas osobne... Tim spis treba zrovna ve Vidni, kde je tech AD nekolik...

Trosku rozlustim zahadu ohladne BLNR :)

Volal som schullinovi ohladne dostupnosti niektorych modelov rolex ... Vacsinu mi potvrdili od 3 do 9 mesiacov, vynimocne to byva dlhsie ... Moje blnr som mal tak skoro koli tomu ze 3ja zaujemci co ich mali objednane neprisli a tak som siel na rad ja ... Preto mi po telefone oznamili ze ich musim do tyzdna vyzdvihnut .. moje blnr cakali na predajni vyse mesiaca a pol cize v case objednavky uz boli fyzicky na predajni... Co sa tyka objednavok cez mail a tel. tak vraj uz neobjednavaju nakolko im denne chodi niekolko objednavok a keby mali vsetky objednat cakacka by bola niekolko desatroci :D preto akceptuju objednavku len osobne na predajni .. a aj to sa im casto stava ze zakaznici si jednoducho hodiny nevyzdvihnu ... Vraj ma prist nejaky novy system objednavok ale nechceli mi povedat aky .. volal som takisto k buchererovi a tam mi oznamili na blnr dodanie do 18 mesiacov ... A nakonec som skusil sheron a ten ako vzdy cislo 1 z rolex butikov mi oznamil ze si mam koruny odlozit radsej na dochodok lebo ze blnr predali za minuly rok len 3je a ze tento rok to vidia na nulu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že moderní modely mají oba triplock korunky, ale suby mají jiný tvar a tloušťku dýnka, které by mělo vydržet větší tlak... Asi bych to tak viděl... :)

Já právě také myslel, že je to triplockem, ale koukal jsem na web a mají je oba. Takže jen dýnko jo? Ď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, jsou AD vázáni cenikem Rolex nebo to můžou ?namastit? jak chtějí?

No vázáni jsou, ale vše přepočítávají z EUR do CZK a jejich kurz neni uplně moc příznivej... :D takže počítej, že vše bude o pár procent dražší než jak vidíš cenu na webu Rolex.

 

Ale myslim, že tu někdo už psal, že i AD vexloval s nějakým ?most wanted? modelem... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vázáni jsou, ale vše přepočítávají z EUR do CZK a jejich kurz neni uplně moc příznivej... :D takže počítej, že vše bude o pár procent dražší než jak vidíš cenu na webu Rolex.

 

Ale myslim, že tu někdo už psal, že i AD vexloval s nějakým ?most wanted? modelem... :D

No tak čistě prakticky Bechyne na Vaclavaku má 3je Daytony a včera na můj dotaz na cenu mi rekl, ze mi je nechá za 405... to i při blbym kurzu moc neodpovídá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak čistě prakticky Bechyne na Vaclavaku má 3je Daytony a včera na můj dotaz na cenu mi rekl, ze mi je nechá za 405... to i při blbym kurzu moc neodpovídá...

 

Bílej a černěj ciferník + keramická luneta ?

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...