miracolo.cz Posted May 8, 2010 Report Posted May 8, 2010 Docela by mě zajímalo, co řeknete na hodinky Graham, je to totální ufo, teda dle mého. Vypadají originálně a hodně vymakané, ale asi bych je nenosil. Ale jako občas i jo Graham web Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
miracolo.cz Posted May 8, 2010 Author Report Posted May 8, 2010 Nejen rotor, ale i reklamu mají solidní, nosí je pár celebrit Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
PhoeniX Posted May 9, 2010 Report Posted May 9, 2010 A to vojaci fasuji? Taky na to koukám, protože se tu o nich nikdy nepsalo.
Guest Snow Posted May 9, 2010 Report Posted May 9, 2010 Hmmm, tak jsem se pár let s osvětou namáhal zbytečně . Pro miracola.cz KLIK
miracolo.cz Posted May 9, 2010 Author Report Posted May 9, 2010 Hmmm, tak jsem se pár let s osvětou namáhal zbytečně . Pro miracola.cz KLIK Snowe, tak jsem ti trošku vlezl do zelí. Nezlob se... smažte někdo tohle vlákno. díky
Guest Kamil Posted May 9, 2010 Report Posted May 9, 2010 Hmmm, tak jsem se pár let s osvětou namáhal zbytečně Stejně jsi zapomněl na moje nejoblíbenější Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
afrikab Posted May 9, 2010 Report Posted May 9, 2010 Hmmm, tak jsem se pár let s osvětou namáhal zbytečně . Pro miracola.cz KLIK A hele, G-Shocky:)
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now