Přejít na obsah

AirNautic AN-24 Pilot


Doporučené příspěvky

Po tejto nepríjemnej skúsenosti by ma vcelku zaujímal proces testovania. Je mi jasné, že aj to niečo stojí a predlžuje sa termín odovzdávky, ale aspoň vizuálny pokus - možno už tam by si všimli problém "pretečenej" farby sekundovky. Alebo ich produkcia je tak veľká, že ani nie je možné to ustriehnuť, alebo málo personálu?

 

edit:preklep

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to dobre chapu, tak ani treti kus (!!!!) hodinek nefungoval jak mal? To je teda odrazujici vic nez moc.. A ze by se to nemelo stavat u kousku za 100USD?? To by se nemelo stavat ani u kousku za polovicni i mensi cenu. Podivej se kolik stojej obycejny Seika 5 a nevsiml jsem si, ze by majitele meli podobny obtize. Clovek muze mit pech na jeden, mozna dva kusy.. ale tri? To uz se mi zda bohuzel jako moc velka nahoda.. Tuhle znacku primo neznam, ale Ocean 7 jsem kdysi chtel a hodne o nich hledal info (WUS a tak) a vetsinou bylo spis pozitivni.. Skoda.

 

 

Preju hodne stesti u dalsich hodinek!

 

 

 

Je to tak! Bohuzel ani na treti pokus nebyly hodinky ok, kdyz nepocitam opravu tech prvnich. Kazdopadne diky, za prani. Hodne ted pokukuju po nejakych PRIM, asi se ze me stava vetsi a vetsi vlastenec :) A "doma" se urcite nezklamu! Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Jankoxxx: Ne nadarmo je u tveho jmena "trochu mimo" :) Budes mit nejspis pravdu. Ta zkusenost se holt pozna Posted Image

 

To StanoBare: Mitch nechava hodinky vyrabet nekde ve Svycarsku a pak uz je jen prodava a snad dela i servis. Kazdopadne pred koupi jsem hodne procital diskusni fora lidi, co maji jeho hodinky, vsemozne schanel recenze a vsude ty hodinky vychvalovali. Tak treba jsem mel jen velkou smulu ... a nebo znameni, ze mam mit proste ty PRIM Posted Image

Upraveno uživatelem J3STER
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...