svijanskymaz Odesláno 28. prosince 2010 Nahlásit Odesláno 28. prosince 2010 Ahoj.Tak ma opet oslovil jeden model od Mido....Sice ETA,ale pride mi ze celkom slusne vymazlana:smile_anim: .Zaujimava cena okolo 1200 ejro,hold zlavy zacinaju naberat na intenzite...Tak by ma zaujimal Vas nazor na pripadny nakup.Dik,dik Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
svijanskymaz Odesláno 28. prosince 2010 Autor Nahlásit Odesláno 28. prosince 2010 uz zas? Stihol som kupit dvoje lacne kusky v predvianocnom obdobi,ale stale sa bojim vacsej investicie...Co ked sa mi za chvilu omrzia??? Asi chcem pocut,ze stoja za prd...
Roman-ZA Odesláno 28. prosince 2010 Nahlásit Odesláno 28. prosince 2010 Stihol som kupit dvoje lacne kusky v predvianocnom obdobi,ale stale sa bojim vacsej investicie...Co ked sa mi za chvilu omrzia??? Asi chcem pocut,ze stoja za prd... Ked to chces pocut, tak to tu mas. Podla mna su take nijake. Ani ryba, ani rak.
Snow Odesláno 28. prosince 2010 Nahlásit Odesláno 28. prosince 2010 (upraveno) Hele, nechceš se už na ty nekonečné dotazy vykašlat a už si konečně hodinky koupit ? Upraveno 28. prosince 2010 uživatelem thesis
Roman-ZA Odesláno 28. prosince 2010 Nahlásit Odesláno 28. prosince 2010 Hele, nechceš se už na ty nekonečné dotazy vykašlat a už si konečně hodinky koupit ? Pozeram, ze si si dal namahu to vsetko najst a vytiahnut ;-)
Snow Odesláno 28. prosince 2010 Nahlásit Odesláno 28. prosince 2010 Pozeram, ze si si dal namahu to vsetko najst a vytiahnut ;-) Ty jsi tiskový mluvčí svijanskyhomaze ?
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se