Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Ahoj.Tak ma opet oslovil jeden model od Mido....Sice ETA,ale pride mi ze celkom slusne vymazlana:smile_anim: .Zaujimava cena okolo 1200 ejro,hold zlavy zacinaju naberat na intenzite...Tak by ma zaujimal Vas nazor na pripadny nakup.Dik,dik

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Odesláno

uz zas?

 

 

Stihol som kupit dvoje lacne kusky v predvianocnom obdobi,ale stale sa bojim vacsej investicie...Co ked sa mi za chvilu omrzia???:crying_anim02: Asi chcem pocut,ze stoja za prd...

Odesláno

Stihol som kupit dvoje lacne kusky v predvianocnom obdobi,ale stale sa bojim vacsej investicie...Co ked sa mi za chvilu omrzia???:crying_anim02: Asi chcem pocut,ze stoja za prd...

 

Ked to chces pocut, tak to tu mas. Podla mna su take nijake. Ani ryba, ani rak.
Odesláno (upraveno)

Hele, nechceš se už na ty nekonečné dotazy vykašlat a už si konečně hodinky koupit ?

 

 

Upraveno uživatelem thesis
Odesláno

Hele, nechceš se už na ty nekonečné dotazy vykašlat a už si konečně hodinky koupit ?

 

 

 

Pozeram, ze si si dal namahu to vsetko najst a vytiahnut ;-)
Odesláno

Pozeram, ze si si dal namahu to vsetko najst a vytiahnut ;-)

 

Ty jsi tiskový mluvčí svijanskyhomaze ?

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...