Jump to content

Snow

Member_50
 • Content Count

  1,008
 • Joined

 • Last visited

About Snow

 • Rank
  .

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Špindlerův Mlýn / Berlin / Paris
 • Fanoušek značky
  Graham, Vulcain

Recent Profile Visitors

38,717 profile views
 1. Kdo to to nastartoval ? Hoši, hoši, kde by jste většinou ti starší byli beze mě ???? Ted krom Šeréhého vlka, ten si jede vlastní ligu.
 2. Vždycky jsem byl blázen do chronograph. (Tudor Oysterdate Monte Carlo)
 3. ŠKODA TOHO PĚKNÝHO VLÁKNA. KDYŽ UŽ SE TADY POHYBUJÍ TAKOVÍ IDIOTI JAKO BOBISEK, JE TOTÁLNĚ V PRDELI. P.S. NECHCEŠ SI VZÍT NĚJAKÁ ANTIALERGIKA NA MOU OSOBU, KDYŽ SE TADY OHÁNÍŠ MEDIKACÍ ??? BYL BYCH NESKONALE ŠŤASTEN. DÍK.
 4. Blizzardy i od popelnice měly od vyšších řad uprostřed lyže poměrně dlouhý olejový tlumič, který pravě zabraňoval zmíněnému třesu. Mrkní se pod podložku, nesundávej (!!!), je vidět. Ber to jako irelevantní poznámku od individua, který si podle kreténa Bobiska zapomněl vzít léky a má namachrované kecy (Z.Paul)
 5. Jasně. Na virtuální sebevraždu jste tady měli jiné frajery. ODEŠEL JSEM BEZ JEDINÉHO SLOVA, POKUD HO NAJDEŠ, RÁD SI PŘEČTU. KONECKONCŮ BOBISKU, TY SE DO MĚ SEREŠ MNĚ NEZNÁMÉHO DŮVODU NEJMENĚ 7 LET. DEJ SI POHOV A NAJDI UŽ KONEČNĚ PROBOHA JINÝ TERČ, TY DEBILE !!!!!
 6. Ahoj, díky, zažil jsem mnohem, mnohem lepší časy. Fórum je takový únik před realitou, bohužel..
 7. Fajn bunda, ta letosni vypada skvele! https://www.teamskiwear.com/index.php/descente-men-swiss-alpine-team-ski-jacket-titanium-orange.html To sice jo, ale je v ní kosa. Samá zkurvená nášivka, poskakovat hodinu před kamerou a pak fič pryč. Jenže já jsem na svahu minimálně 12-13 hodin. A to je o něčem jiném. O kurva nečem jiném.
 8. Protože nemám české občanstsví, jen německé a francouzské, netahám vše s sebou. V Berllíně jsem zdědil dům a Paříží byt a ne jen tak obyčejný. Cca 400m od Eiffelovky a ohromný. Spočítal jsem to, co vás tak trápí a je toho víc.Ve Špindlu 5ks, viz foto. Ve Berlíně 3ks, když jedu Zug Spizte. A Paříž nebudu řesit, ju ? Tak prosím, všehochuť za hodně peněz.
 9. A.Lange & Söhne Odysseus Edelstahl Odysseus dobývá svět sportovních, elegantních hodinek. Pro své první hromadně vyráběné hodinky z nerezové oceli vytvořil A. Lange & Söhne in-house s velkým zobrazením dne a data v týdnu. Což považuji za praktickou věc. https://www.youtube.com/watch?v=rcrUgY_XNtE Odysseus je určen pro aktivní čast lidstva, která milují jemné hodinářství. Jejich výrazný design znovu interpretuje charakteristický designový jazyk Lange. Dvoudílné zobrazení dne v týdnu a data na tmavě modrém číselníku je poutavým prvkem. Lze ho snadno přesunout nad a pod korunku
 10. to Denjl - proti gustu žádný dišputát. Technicy bych nekoupil ani boha. Jak jsem psal výše, na lyžích jsem strávil víc jak 50 let. Poměrně dost ve SVS v Jablonci nad Nisou. Od ZŠ, přes gymnasium po VŠ, na VŠ už samozřejmě v Praze. Racetigry ještě pamatuju, když jsme je fasovali, to měli kurva design. Ne jako teď. k nim jsme brali hůlky Komperdell, to bylo dobré platidlo, bylo jich neomezené množství. Jak hodně fundovaný názor máš nebo nemáš nemohu soudit. V každém případě je zhovadělost mít jen jednu bundu. Co když bude půl dne chcát ??? Dál mě překvapuje, že máš slalomky a lyže na obří
 11. to DavidLC - nebrat. Strávil jsem na lyžích pred 50 let. Za komančů prošel Střediskem vrcholového sportu. Věčná škoda, že se na střediska Svyz vykašlal a nechal živelně na kapse rodičů. Je to kurva nefér, spousta nadějí zmizí. Proč nebrat ? Střed lyže je horor.
 12. Japonské hodinky hodinky jdou těžce kolem mě, avšak vím, že mají na fóru mnoho a mnoho příznivců. Kdo ví. Grand Seiko Godzilla 65th Anniversary Limited Edition Dvacáté výročí Spring drive,se letos slaví sportovní designem designem Spring Drive, které se mají předvést, že odolají i tomu náročnému sportovnímu odvětví. Hodinky mají ostré rohy a dejme tomu odvážné pouzdro. Letos také přidpadlo pozoruhodné výročí vzniku typu Godzilla. 65 let je dost. Pár slov ke Spirng Drive: Osazeny jsou strojkem Spring Drive 9R15 , který má zvýšenou přesnost 0,5 vteřiny denně. Hodinky jsou nav
 13. Carl F. Bucherer ? HERITAGE Chrono BiCompax Annual Calendar 41 mm Limited Edition Nádherná panda s precizním strojkem, co víc si přát. TECHNICAL SPECIFICATIONS: Facts and Figures: HERITAGE Chrono BiCompax Annual Reference number: 00.10803.07.42.01 stainless steel/rose gold Reference number: 00.10803.08.12.01 stainless steel Movement:- Automatic, CFB 1972 caliber - Diameter: 30.0 mm- Height: 7.3 mm- Jewels: 47 jewels- Power reserve of 42 hours Functions: - Chronograph : minutes and seconds counters, - annual calendar, large date, hour, minute, small seconds Case:- Stanleiss steel/18 k rose g
×
×
 • Create New...