Kristian.nov Odesláno 8. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 8. ledna 2011 Tak včera mi přišly tyhle potápěčské Vostoky. Je to AUTOMATICKÝ kalibr 2416B, vyráběly se v osmdesátých letech zřejmě pro armádu. Měly by být WR 200. Mají ještě originální tah a na něj netradičně integrované pouzdro. Korunka je šroubovací a po vyšroubování má velkou vůli viz. poslední foto, ale to je u těchhle modelů asi normální. Udělaly mi radost tak jsem se musel pochlubit Tady je ještě odkaz na pár fotek podobných v lepším stavu a hlavně strojku. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
little_w Odesláno 8. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 8. ledna 2011 gratuluji. jo, korunka je na nezvykle tenke osicce a tak to vypada, ze se dost vikla, ale to je dano tim, jak je to navrzeno z vyroby... cili jo, je to naprosto normalni a nemusis se toho bat. vice pise haslermetra tady, i s fotkama - doporucuji cele vlakno, stoji za precteni!
Kristian.nov Odesláno 8. ledna 2011 Autor Nahlásit Odesláno 8. ledna 2011 gratuluji. jo, korunka je na nezvykle tenke osicce a tak to vypada, ze se dost vikla, ale to je dano tim, jak je to navrzeno z vyroby... cili jo, je to naprosto normalni a nemusis se toho bat. vice pise haslermetra tady, i s fotkama - doporucuji cele vlakno, stoji za precteni! Děkuju za odkaz, určitě pročtu. Jen by mě zajímalo jak to je s opravami, tyhle by potřebovali určitě promazat a vyčistit, uvidim jestli v Plzni na to seženu hodináře.
pato31681 Odesláno 9. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 9. ledna 2011 (upraveno) Svoje ruske kusky davam na servis hodinarovi do Banskej Bystrice, som s nim spokojny, robi servis pre slovenskeho a uz aj ceskeho dodavatela Vostok Europe, ktory v niektorych modeloch tiez pouziva strojcek 2614, takze so suciastkami do strojceka by nemal byt problem. Minuly tyzden sa mi vratili zo servisu chrono Poljot 3133 original CCCP made, ficia perfektne nejakych + 10s denne, rezerva chodu 64 hod. Servis - komplet rozborka, vycistenie, namazanie, vyladenie na vibrografe, skuska vodotesnosti a certifikat s nameranymi hodnotami v roznych polohach. Edit - doplnenie + pismenka Upraveno 9. ledna 2011 uživatelem pato31681
Kristian.nov Odesláno 10. ledna 2011 Autor Nahlásit Odesláno 10. ledna 2011 Svoje ruske kusky davam na servis hodinarovi do Banskej Bystrice, som s nim spokojny, robi servis pre slovenskeho a uz aj ceskeho dodavatela Vostok Europe, ktory v niektorych modeloch tiez pouziva strojcek 2614, takze so suciastkami do strojceka by nemal byt problem. Minuly tyzden sa mi vratili zo servisu chrono Poljot 3133 original CCCP made, ficia perfektne nejakych + 10s denne, rezerva chodu 64 hod. Servis - komplet rozborka, vycistenie, namazanie, vyladenie na vibrografe, skuska vodotesnosti a certifikat s nameranymi hodnotami v roznych polohach. Edit - doplnenie + pismenka Českým dodavatelem myslíš tohle http://www.hodinkyvostok.cz/ ? Nedávno jsem si od nich, objednával hodinky. To bych to mohl poslat přes ně? Nebo nedal by jsi mě email do tý Bystřice? Kdybych nepochodil jinde, poslal bych to jim.
Rudina Odesláno 10. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 10. ledna 2011 Já dávám hodinky na opravu a servis na tophodinky.cz. Zatím naprostá spokojensot.
pato31681 Odesláno 10. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 10. ledna 2011 Českým dodavatelem myslíš tohle http://www.hodinkyvostok.cz/ ? Nedávno jsem si od nich, objednával hodinky. To bych to mohl poslat přes ně? Nebo nedal by jsi mě email do tý Bystřice? Kdybych nepochodil jinde, poslal bych to jim. Ano, su to presne oni, email skusim pohladat, niekam som ho zalozil a neviem kam. Ked to najdem poslem sz.
Jiribartl Odesláno 16. ledna 2011 Nahlásit Odesláno 16. ledna 2011 Tak ty docela závidím, jsem ujetej na ruskou klasiku
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se