Přejít na obsah

Breitling Montbrillant Olympus (gold)


aneo

Doporučené příspěvky

Můj první topic.. (tak nějak jsem až doteď neměl moc co prezentovat.. hodinky beztak kupuju tady na fóru, takže fotky těch mejch všichni znáte a tak.. až dnes..)

 

Chvilku jsem přemejšlel, že bych tohle ukázal v kategorii "pochlubte se", ale hodinky nejsou (sakra!) moje, takže mi to přišlo nevhodný.. Mimochodem, na mé útlé ručce vypadaly malinko nepatřičně, ale asi bych si zvykl.. :angel:

 

Natrefil jsem na tě tak napůl náhodou; kolega fotbalista už dlouho říkal, že mi přinese ukázat své "lepší" hodinky, ale tohle jsem tak úplně nečekal.. Takže jsem s sebou neměl ani foťák (kterej stejně nemám, ale to vy nemusíte vědět), takže se musíte spokojit s mobilníma fotkama..

 

No nic, kochněte se, jestli správně tuším, na fóru ještě živý fotky těhle (zlatejch) hodinek nebyly.

 

Btw. je fakt milý to mít na ruce (pro obyčejný smrtelníky :whistle: ).

 

PS: Chtěl jsem nafotit antireflex, ale to mobilem už vážně nejde.. a ta lumi se taky ne úplně zdařila, tak tím nebudu zneužívat místo..

 

PSS: kvůlivá etiketě (pro ty, co jsem s nima nebusinessoval) - Jiří, jméno mé.. těší mě..

post-3572-080855400 1314976757.jpg

post-3572-042895000 1314976765.jpg

post-3572-033512100 1314976773.jpg

post-3572-005770800 1314976784.jpg

post-3572-042450700 1314976793.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po 2 týdnech...

Dýnko je jedno z nejpovedenějších, co jsem u Breitling viděl :)! 250 kusů je opravdová limitka. Rád bych Ti k nim pogratuloval. Tak gratuluji k setkání s nimi :D!

 

Jsem si říkal, kdo to otevřel rok a půl starý post a on to nějaký 50+ člen :thumbsup_anim:

 

Ale díky za gratulaci, teď mám na setkání vyhlédnuté jedny Hubloty (chtěl bych si je vzít na zápas ManU vs. Real) :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...