Přejít na obsah

POLJOT 3017 MVS


tolja

Doporučené příspěvky

Tie su super, moc pekny stav. Nejake blizsie info? (napr. ake jednotky ich pouzivali a do akeho cca roku?)

Kolko typov hodiniek vlastne existuje s napisom "majetek vojenske spravy"? Nevie niekto?

Sam mam doma dvojo takych...jedny Longines letecke, a jedny ruske s napisom Sturmanskie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie su super, moc pekny stav. Nejake blizsie info? (napr. ake jednotky ich pouzivali a do akeho cca roku?)

Kolko typov hodiniek vlastne existuje s napisom "majetek vojenske spravy"? Nevie niekto?

Sam mam doma dvojo takych...jedny Longines letecke, a jedny ruske s napisom Sturmanskie.

 

Bližší info nemám, já je jen zaplatil, respektive vyměnil. Z ruských hodinek mám MVS tyto Poljot 3017, Strela 3017, Poběda a tím končím. Dále mám MVS klasiku pilotky Longines a Lemánia. Dělostřelecké pilotky Eterna, a vojenské(číslované) pilotky Eterna a stopky Heuer Micrograph. Ještě mám stopky Elchron s meči na číselníku. Vím, že existují MVS pilotky Zenith special, ale ty už asi nebudu ochotný zaplatit. Každopádně tyhle ruský chronografy ať už Poljot nebo Strela MVS jsou sběratelsky zajímavé, protože jich je mnohem méně než Longines a spol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bližší info nemám, já je jen zaplatil, respektive vyměnil. Z ruských hodinek mám MVS tyto Poljot 3017, Strela 3017....

 

Nemáš prosím i foto strojků, tak aby byly vidět sériová čísla (Poljot i Strela)?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš prosím i foto strojků, tak aby byly vidět sériová čísla (Poljot i Strela)?

 

Poljot vychází na rok 1966 a strela na rok 1977.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky! To jsou tyto Strely MVS? 12674-majetek-vojenske-spravy

 

Defakto ano, ale dal jsem je "dohromady". Dostaly původní korunku, neuštípnutou vteřinovku stopek a skoro 100% číselník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...