serengeti Odesláno 28. května 2012 Nahlásit Odesláno 28. května 2012 Dobrý den všem. Můžete mi prosím říci Vaše názory na tuto značku a řadu "B". Kolega se do nich zbláznil, ale ještě váhá. Díky S
Micey Odesláno 28. května 2012 Nahlásit Odesláno 28. května 2012 (upraveno) Ahoj, jaký konkrétně? Obecně - určitě bych vzal model se strojkem strojek ETA, příplatek oproti Miyotě nebo tomu SII už takovej. Jo a nechtěl bych PVD, ale to už je asi otázka vkusu. Upraveno 28. května 2012 uživatelem Micey
Návštěvník pitrs182 Odesláno 28. května 2012 Nahlásit Odesláno 28. května 2012 Já bych se až tak PVD nebál. Měl sem M9 a bohužel sem kvalitu PVD vyzkoušel úderem o kovovu hranu. Dopadlo to výborně Obecně si myslím, že si Lum Tec nevede vůbec špatně. Přístup kluků z KB Time je skvělý.
serengeti Odesláno 28. května 2012 Autor Nahlásit Odesláno 28. května 2012 Tuším, že jde o model SUPER COMBAT s ETou. . Ale nejsem si jistý
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se