MMort7 Odesláno 5. dubna 2013 Nahlásit Odesláno 5. dubna 2013 zdravím. Zajímalo by mne, jakou logiku či smysl má luneta na hodinách Breitling (viz třeba toto foto: http://cdn.chrono24.com/images/uhren/images_51/s1/2355151gross.jpg?v=1 ) číslovaná sestupně (55-50-...5)? Třeba na mých Omega X33 je to přesně a logicky obráceně, od 05 do 55... Ale nějaký smysl to 100% má :-).
Návštěvník kupec Odesláno 5. dubna 2013 Nahlásit Odesláno 5. dubna 2013 No veľmi jednoduchú, na tejto lunete sa minúty odpočítavajú a na Omegách čo máš ty pripočítavajú. Spravili to presne naopak. Nie si prvý čo sa nad tým pozastavil.
MMort7 Odesláno 5. dubna 2013 Autor Nahlásit Odesláno 5. dubna 2013 Aha. ještě jsem na některých B zaregistroval vnitřní stupnici lineárně 1-100, což má jakou funkci? Abych věděl, že je 3,85 hodin odpoledne?
Ohm-Aztec Odesláno 5. dubna 2013 Nahlásit Odesláno 5. dubna 2013 Ta stupnice 1-100 je vlastně procentická (např. 15 min. = 25% hod.) a umožňuje např. výpočet pracovního výkonu.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se