Přejít na obsah

Seiko solar


jaytee

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

myslím, že je tam kaliber V172. Kompletný manuál máš tu: http://www.seikowatches.com/support/ib/pdf/SEIKO_v172_e.pdf 

Teda asi takto: povytiahnuť korunku do prvej polohy, stlačiť spodný čudlík a držať až kým ručičky nebudú na požadovanom čase budenia, zatlačiť korunku - hotovo. Budík sa aktivuje len na jeden krát pre najbližších 12 hodín.  Na pravidelné budenie sa to nastaviť nedá.

Na budíku musíš ale najprv nastaviť presný čas resp. zhodný s hlavným cíferníkom: povytiahni korunku do druhej polohy, stlač spodný čudlík a drž až kým bude na budíkovom cíferníku presný čas, zatlač korunku - hotovo.   

Výborné, veľmi pekné a presné hodinky. Mám podobné už pomaly 2 roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, 

neuměl byste mi někdo, prosím, jako laikovi poradit jak na tomto modelu hodinek nařídit alarm?

 

.10489934_10202339258588274_5188166312664

 

Předem díky za případnou pomoc.

korunku na první polohu pak spodnim tlacitkem nařídíš na spodním subciferniku alarm a zamacknes korunku.  A je to.  pak při dosažení času alarmu se subciferním zase stane druhým časem. a půjde souběžně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni to teoreticky pravda. Je to naprosto realna pravda. Pri stejnem rezimu vicemene nenoseni a sem tam noseni vydrzi dyl akumulator v solaru. Kdyz se k tomu pricte jeste stejna narazunevzdornost kineticku jako maji automaty, tak pokud je moznost vyberu, vede cesta rozumu k solaru. Jenze Seiko ma dost vybornych modelu jen v kineticku:-(

Tohle beru, právě se nacházím ve stádiu výzkumu a rozhodování, Solar/Kinetic, teď to má jasnější kontury, nenošením solárů netrpí, stačí je nechat na světle, jo to je dobrý argument, to mne předtím nenapadlo, technické parametry a design nejsou vše, ještě to potřebuje selský rozum, pak už je  jednoduché vybrat přijatelný model po všech stránkách. Taková osvěta, aby se druhým rozsvítilo beru, to je ok. :)  :cheers: 

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Co se týká solar modelů tak největší nabídku má rozhodně citizen a casio.

Speciálně pak modely s kombinací solar, radio controlled, safírem a titan pouzdrem se mi moc líbí.

 

Poslední dobou pošilhávám například po modelu viz tento na prodejním vláknu: Citizen Eco-Drive CB0030-56E

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem v tomto směru (solar + radio) alespoň rozšířil svou sbírku o klasické digošky g-shocky - CASIO GW-300E a mohu doporučit výprodej sbírky od uživatele casiotron viz prodejní vlákno

Má tam i dva modely v titanu tak se koukněte. Seiko má u mě sice lepší zvuk ale co se dá dělat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...