zpejcel Posted May 24, 2007 Report Posted May 24, 2007 dnes jsem objevil zajimavy clanek ... - jelikoz nesnasim ranni vstavani by se mi neco podobneho hodilo "na spani" http://technet.idnes.cz/otestovali-jsme-ho...ec_technika_pka
Leclerc Posted May 24, 2007 Report Posted May 24, 2007 Taky jsem to četl a taky nesnáším vstávání, ale řekl bych, že tudy cesta nevede.
Conrad Posted May 24, 2007 Report Posted May 24, 2007 Tenhle budík bych snad nazval krumpáčem na prokopávání slepých uliček-na druhou stranu někdo nebo neco musí být tím co dá signál ne- soudruzi tudy cesta opravdu nevede.Osobně budu ráno znechucen i kdyby mě polibkem něžně budila Julia Roberts natož nějaký budík s vychytáváním REM fází.
odklizec Posted May 24, 2007 Report Posted May 24, 2007 Uz jsem o nich cetl tak dva roky zpatky. Je fakt, ze ten budik dokaze vzbudit tehdy, kdy to je cloveku nejmin neprijmene. Znate ten pocit, kdyz se rano nahodou vzbudite sami od sebe pred budikem a klidne byste mohli vstavat. Jenze si reknete "vsak jsem se nezblaznil, spim dal.." Jenze pak je to dalsi probuzeni jak rana do palice. Ja se sice standartne budim zaroven s budikem, ale diky pitomcum co si hrajou na setreni energii pomoci prehazovani letniho a zimnoho casu, mam vzdycky mesic nebo tak problem to zase sesynchronizovat. Mozna dam tem hodinkam nekdy sanci, ale stejne si moc nedovedu predstavit jit spat z hodinkama
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now