Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Tenhle budík bych snad nazval krumpáčem na prokopávání slepých uliček-na druhou stranu někdo nebo neco musí být tím co dá signál ne- soudruzi tudy cesta opravdu nevede.Osobně budu ráno znechucen i kdyby mě polibkem něžně budila Julia Roberts natož nějaký budík s vychytáváním REM fází.

Odesláno

Uz jsem o nich cetl tak dva roky zpatky. Je fakt, ze ten budik dokaze vzbudit tehdy, kdy to je cloveku nejmin neprijmene. Znate ten pocit, kdyz se rano nahodou vzbudite sami od sebe pred budikem a klidne byste mohli vstavat. Jenze si reknete "vsak jsem se nezblaznil, spim dal.." Jenze pak je to dalsi probuzeni jak rana do palice. Ja se sice standartne budim zaroven s budikem, ale diky pitomcum co si hrajou na setreni energii pomoci prehazovani letniho a zimnoho casu, mam vzdycky mesic nebo tak problem to zase sesynchronizovat. Mozna dam tem hodinkam nekdy sanci, ale stejne si moc nedovedu predstavit jit spat z hodinkama wink.gif

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...