Jump to content

Kdo smazal vlákno: Diskutér - bytost bez hodinek?


Guest Kamil

Recommended Posts

Guest Kamil
Posted

Vymazat celé vlákno, to je docela síla. Já to nebyl, tak kdo tedy?

Posted

Vymazat celé vlákno, to je docela síla. Já to nebyl, tak kdo tedy?

Kdo to vymazal nevím, ale zato jsem si všiml , kolik lidí jeho přítomnost poznamenala. Stýská se ti ?

Posted

Jen jsem vam chtel rici,ze mne se nestyska. Spokojim se s malem.

LONG

Posted

Ne že bych byl příznivec mazání celých vláken,ale jen tiše doufám, že se nyní diskutér objeví na serveru věnovaném například toaletnímu papíru, protože přečíst si jeho popis defekace- to by byl povznášející zážitek

Guest Kamil
Posted

Vymazat celé vlákno, to je docela síla. Já to nebyl, tak kdo tedy?

Kdo to vymazal nevím, ale zato jsem si všiml , kolik lidí jeho přítomnost poznamenala. Stýská se ti ?

Ne, nestýská.

Jenom nechápu, že zmizí celé vlákno. Jak je to vůbec možné?

Posted
Nebyl. Ale oba byli tak trochu magoři... :) :)

 

 

2 Leclerc nekdy si dovedo precti co pises,aby nebyly tve prsty rychlejsi nez hlava,

nejsem magor a nebyl jsem ani nejsem jako diskuter. nebo mas jiny pocit?

 

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...