Návštěvník Kamil Odesláno 30. května 2007 Nahlásit Odesláno 30. května 2007 Vymazat celé vlákno, to je docela síla. Já to nebyl, tak kdo tedy?
mechano Odesláno 30. května 2007 Nahlásit Odesláno 30. května 2007 Vymazat celé vlákno, to je docela síla. Já to nebyl, tak kdo tedy? Kdo to vymazal nevím, ale zato jsem si všiml , kolik lidí jeho přítomnost poznamenala. Stýská se ti ?
long Odesláno 30. května 2007 Nahlásit Odesláno 30. května 2007 Jen jsem vam chtel rici,ze mne se nestyska. Spokojim se s malem. LONG
Jindra Odesláno 30. května 2007 Nahlásit Odesláno 30. května 2007 ja jsem treba ani nezaznamenal, ze nas opustil nas "drahy" uzivatel Diskuter :-)))
WatchFan1 Odesláno 30. května 2007 Nahlásit Odesláno 30. května 2007 Bol Diskuter a Kenny jeden a ten isty clovek??
Leclerc Odesláno 30. května 2007 Nahlásit Odesláno 30. května 2007 Nebyl. Ale oba byli tak trochu magoři...
Conrad Odesláno 30. května 2007 Nahlásit Odesláno 30. května 2007 Ne že bych byl příznivec mazání celých vláken,ale jen tiše doufám, že se nyní diskutér objeví na serveru věnovaném například toaletnímu papíru, protože přečíst si jeho popis defekace- to by byl povznášející zážitek
Návštěvník Kamil Odesláno 31. května 2007 Nahlásit Odesláno 31. května 2007 Vymazat celé vlákno, to je docela síla. Já to nebyl, tak kdo tedy? Kdo to vymazal nevím, ale zato jsem si všiml , kolik lidí jeho přítomnost poznamenala. Stýská se ti ? Ne, nestýská. Jenom nechápu, že zmizí celé vlákno. Jak je to vůbec možné?
long Odesláno 2. června 2007 Nahlásit Odesláno 2. června 2007 Nebyl. Ale oba byli tak trochu magoři... :) 2 Leclerc nekdy si dovedo precti co pises,aby nebyly tve prsty rychlejsi nez hlava, nejsem magor a nebyl jsem ani nejsem jako diskuter. nebo mas jiny pocit?
Doporučené příspěvky
Archivováno
Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.