Přejít na obsah

Kdo smazal vlákno: Diskutér - bytost bez hodinek?


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil
Odesláno

Vymazat celé vlákno, to je docela síla. Já to nebyl, tak kdo tedy?

Odesláno

Ne že bych byl příznivec mazání celých vláken,ale jen tiše doufám, že se nyní diskutér objeví na serveru věnovaném například toaletnímu papíru, protože přečíst si jeho popis defekace- to by byl povznášející zážitek

Návštěvník Kamil
Odesláno

Vymazat celé vlákno, to je docela síla. Já to nebyl, tak kdo tedy?

Kdo to vymazal nevím, ale zato jsem si všiml , kolik lidí jeho přítomnost poznamenala. Stýská se ti ?

Ne, nestýská.

Jenom nechápu, že zmizí celé vlákno. Jak je to vůbec možné?

Odesláno
Nebyl. Ale oba byli tak trochu magoři... :) :)

 

 

2 Leclerc nekdy si dovedo precti co pises,aby nebyly tve prsty rychlejsi nez hlava,

nejsem magor a nebyl jsem ani nejsem jako diskuter. nebo mas jiny pocit?

 

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...