Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Zdravim, jsem tady novy,... vzdy jsem si myslel ze jsem divnej co se tyce hodinek pac nikdo z meho okoli je bud nenosil nebozrovna co bylo a nikdo to neresil.......krome me;) uz od mala jsem musel mit nejaky krasny a rozhodne rucicky, pac vzhledem k tomu ze jsem z mladsi generace tak digitalky byly tak moderni ze je mel kazdy. A pak jsem narazil na chroonomag.......a tehdy se to po..... najednou musim mit nejaky novy prirustek :thumbsup_anim:

Hledam novy priruustek a chtel bycch pozadat podobne "postizene" kamarady, zda by mi nepomohli s vyberem.

 

moje predstava by byla nasleldujici:

rucni natah

sportovne spolecensky vzhled (vzhled omega seamaster je v pohode-i velikostne)

chronograph muze byt,.....neni podminka

cenova kategorie:

I. do 10 000,-

II. do 20 000,-

cenu beru jako konecnou i s dovoznimi poplatky

 

 

o strojcich nemam tuseni.....zatim jsem se pohyboval pouze v rovine vzhled a kvalita zpracovani

 

Predem dekuji vsem co se rozhodnou se mnou podelit o nazor

Edited by stampee
Posted (edited)

kouknul jsem tam,........nejvic se mi libi nasledujici model. cena taky super jen si nejsem jistej jestli to je manual natah, ale rek bych ze ne

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Edited by stampee
Posted

druha moznost,...poljot nostalgia....tentokrat urcite na natah

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted (edited)

tak to jsem moc rrad........jsou fakt pekny........dekuji za info

ten budik je hroznej.....ale ucel o to lepe splni :D

Edited by stampee

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...