stampee Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 (edited) Zdravim, jsem tady novy,... vzdy jsem si myslel ze jsem divnej co se tyce hodinek pac nikdo z meho okoli je bud nenosil nebozrovna co bylo a nikdo to neresil.......krome me;) uz od mala jsem musel mit nejaky krasny a rozhodne rucicky, pac vzhledem k tomu ze jsem z mladsi generace tak digitalky byly tak moderni ze je mel kazdy. A pak jsem narazil na chroonomag.......a tehdy se to po..... najednou musim mit nejaky novy prirustek Hledam novy priruustek a chtel bycch pozadat podobne "postizene" kamarady, zda by mi nepomohli s vyberem. moje predstava by byla nasleldujici: rucni natah sportovne spolecensky vzhled (vzhled omega seamaster je v pohode-i velikostne) chronograph muze byt,.....neni podminka cenova kategorie: I. do 10 000,- II. do 20 000,- cenu beru jako konecnou i s dovoznimi poplatky o strojcich nemam tuseni.....zatim jsem se pohyboval pouze v rovine vzhled a kvalita zpracovani Predem dekuji vsem co se rozhodnou se mnou podelit o nazor Edited June 15, 2007 by stampee
Skeleton Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 V cenove kategorii I. bych doporucil vyber na strankach www.poljot24.de. Osvedceny, spolehlivy prodejce Julian Kampmann.
stampee Posted June 15, 2007 Author Report Posted June 15, 2007 (edited) kouknul jsem tam,........nejvic se mi libi nasledujici model. cena taky super jen si nejsem jistej jestli to je manual natah, ale rek bych ze ne Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Edited June 15, 2007 by stampee
stampee Posted June 15, 2007 Author Report Posted June 15, 2007 druha moznost,...poljot nostalgia....tentokrat urcite na natah Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Skeleton Posted June 15, 2007 Report Posted June 15, 2007 (edited) K prvnim tipu - je to manualni natah i s mechanickym budickem. Tady je ke stazeni/poslechnuti i zvuk toho budicku (http://www.poljot24.de/en/assets/epitop/descr.htm). Hodinky s timto kalibrem mam a jsem spokojen. Edited June 15, 2007 by Skeleton
stampee Posted June 15, 2007 Author Report Posted June 15, 2007 (edited) tak to jsem moc rrad........jsou fakt pekny........dekuji za infoten budik je hroznej.....ale ucel o to lepe splni Edited June 15, 2007 by stampee
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now