Trojan Odesláno 17. října 2014 Nahlásit Odesláno 17. října 2014 Ahoj, Uvažuji nad novou akvizicí z východu. Co vy jste si vy pořídili, kdyby jste měli budget cca 6k? Měly by to být hodinky s příběhem, něčím zajímavé... Jediné co nechci jsou oblekovky. Cca do roku 1990 ale radši starší. Díky za nápady :-)
Trojan Odesláno 22. října 2014 Autor Nahlásit Odesláno 22. října 2014 Tak změna, z východu už mám v merku troje :-D nezáleží na původu
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se