Onisan Posted June 30, 2007 Report Posted June 30, 2007 (edited) Jsem včera dlouho do noci prohlížel a sledoval "Poslední akci" a "Jméno člena" a to je vám opravdu zajímavá věc. Hosti koukaj a prohlížej, a je jich teda požehnaně... v podstatě v kteroukoliv denní či noční hodinu. Je vidět, že žijeme v nadbytku když má tolik lidí čas věnovat se takové zbytečnosti jako jsou hodinky Edited June 30, 2007 by Onion
PigyCZ Posted June 30, 2007 Report Posted June 30, 2007 Jsem včera dlouho do noci prohlížel a sledoval "Poslední akci" a "Jméno člena" a to je vám opravdu zajímavá věc. Hosti koukaj a prohlížej, a je jich teda požehnaně... v podstatě v kteroukoliv denní či noční hodinu. Je vidět, že žijeme v nadbytku když má tolik lidí čas věnovat se takové zbytečnosti jako jsou hodinky Zbytečnosti ??? Já bych byl bez hodinek naprosto vyřízenej. No jasně, hodiny jsou všude kolem nás, i na Woknech, v busech, tramv.,na kdejaké věži, mobilech, ap. Přesto, asi to neni jen o čase.....
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now