Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)
:thumbsup_anim: Jsem včera dlouho do noci prohlížel a sledoval "Poslední akci" a "Jméno člena" a to je vám opravdu zajímavá věc. Hosti koukaj a prohlížej, a je jich teda požehnaně... v podstatě v kteroukoliv denní či noční hodinu. Je vidět, že žijeme v nadbytku když má tolik lidí čas věnovat se takové zbytečnosti jako jsou hodinky :thumbsup_anim: Edited by Onion
Posted
:thumbsup_anim: Jsem včera dlouho do noci prohlížel a sledoval "Poslední akci" a "Jméno člena" a to je vám opravdu zajímavá věc. Hosti koukaj a prohlížej, a je jich teda požehnaně... v podstatě v kteroukoliv denní či noční hodinu. Je vidět, že žijeme v nadbytku když má tolik lidí čas věnovat se takové zbytečnosti jako jsou hodinky :thumbsup_anim:

 

Zbytečnosti ???

Já bych byl bez hodinek naprosto vyřízenej. No jasně, hodiny jsou všude kolem nás, i na Woknech, v busech, tramv.,na kdejaké věži, mobilech, ap.

Přesto, asi to neni jen o čase.....

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...