Bodacat Posted July 14, 2007 Report Posted July 14, 2007 Dobrý večer, prosím všechny o radu. Chci si koupit hodinky, ale nevyznám se v kvalitě, vždy jsem měl jen sportovní. Teď mám vyhlídnuty tyto: http://www.ehodinarstvi.cz/good.php?goodId...1-59A-Eco-Drive, za tu cenu mají "jen" minerální sklíčko. Myslíte, že bych měl ubrat z té "přeplácanosti" a radši si koupit se safírovým sklem. A hlavně jsem zde na fóru vyčetl, že mají strojky Quartz a to tu není moc oblíbené - proč? Čím jsou lepší Seika, Certina, Tissot...?!?! Předem moooc děkuji.
Guest RaGe Posted July 14, 2007 Report Posted July 14, 2007 A tyhle se ti nelíbí ??? Jedná se o ruský kalibr 31681, o jejich spolehlivosti a dobrém hodnocení se tady na fóru dočteš dost v sekci ruské hodinky, mají safírové sklíčko, nejsou quartzky a cenově dostupnější !!! Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Bodacat Posted July 14, 2007 Author Report Posted July 14, 2007 ...už jsem o nich slyšel a i tady četl... A tyhle na obrázku se mi zamlouvají, takovej můj styl ("více budíků" ). Děkuji za info, pročtu si to tady... A prosím tě, přesné označení těchto hodinek nemáš? Mrknul bych na net za kolik se kde prodávají, hodinky si chci nechat koupit v USA...
Bodacat Posted July 14, 2007 Author Report Posted July 14, 2007 ... už jsem je našel: http://www.aviator-buran.com/Aviator/31681.html
Guest RaGe Posted July 14, 2007 Report Posted July 14, 2007 Jedná se o Poljot Aviator chronograph A-31681-6773778 tady na fóru se o nich mluví jako o Aviator IV, zkus mrknout na http://www.vostok-watches.com/ . Jo,jo, mají víc budíku, ale nejsou tak přeplácané jako ty Citizeny, ty už jsou na můj vkus moc načančané. Ale musí se líbit hlavně tobě !!! A mrkni třeba tady http://cgi.ebay.com/US-AVIATOR-IV-24-BLACK...1QQcmdZViewItem
Guest RaGe Posted July 14, 2007 Report Posted July 14, 2007 Jo a jestli jsi z Prahy tak je můžeš vidět naživo, když z Náměstí republiky půjdeš do ulice Na Poříčí směrem na Florenc, tak asi 200 metrů po pravé straně mají prodejnu. Ještě si to tady v klidu pročti a počkej na názory jiných, mnohem zkušenějších členů ! Hodně zdaru !!!
Bodacat Posted July 14, 2007 Author Report Posted July 14, 2007 Fakt jsou pěkné Psal jsi "dostupnější" ale ta cena je vysoká. Ty Citizeny se dají sehnat do $300 a tyhle Aviatory kolem $500 - sakra. A s tím kovovým řemínkem jsou ještě hezčí...
Bodacat Posted July 14, 2007 Author Report Posted July 14, 2007 Z Prahy bohužel nejsem, ale až tam budu, tak se na ně mrknu... A to jsou opravdu vysoké 20mm ?!?! To přes ně nedám ani rukáv od obleku )
Guest RaGe Posted July 14, 2007 Report Posted July 14, 2007 Musíš hledat, dají se sehnat i levněji !!! Tady je o nich vlákno http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...&hl=aviator ale informací o nich je tu spousta !
Guest RaGe Posted July 14, 2007 Report Posted July 14, 2007 No je to kus poctivého železa !!! Nebo mrkni třeba na MIDO http://www.deal-klenotnictvi.cz/7_0_hodinky-mido.html
Guest RaGe Posted July 14, 2007 Report Posted July 14, 2007 Případně ještě tyhle http://www.hamiltonwatch.com/webapp/en-us/ ale už mlčím a jdu do hajan.
Guest RaGe Posted July 14, 2007 Report Posted July 14, 2007 Ještě mi to nedalo a vzpomněl jsem si na Archimede, moc hezké má v nabídce Kubson, jeho web je http://www.chronoshop.cz/ a je opravdu profík, který rozumí jak hodinkám, tak tomu, kde je nejlíp nakoupit !!!
Bodacat Posted July 16, 2007 Author Report Posted July 16, 2007 RaGe - mnohokrát děkuji za info, pořád brouzdám po netu a hledám. Ale protože tomu nerozumím, tak nevím co je co?!?! Nacházím (a ty mě zásobuješ) značkama hodinek o kterých jsem v životě neslyšel, natož viděl... Ale přesto všechno bych těl poprosit o radu, co jsou ty Citizeny zač, u nich bohužel zatím vyhrává ta cena $275...
Guest RaGe Posted July 16, 2007 Report Posted July 16, 2007 RaGe - mnohokrát děkuji za info, pořád brouzdám po netu a hledám. Ale protože tomu nerozumím, tak nevím co je co?!?! Nacházím (a ty mě zásobuješ) značkama hodinek o kterých jsem v životě neslyšel, natož viděl... Ale přesto všechno bych těl poprosit o radu, co jsou ty Citizeny zač, u nich bohužel zatím vyhrává ta cena $275... Ahoj, no Citizen je určitě kvalitní značka, ta cena je tam stanovena spíše tím, že je to quartz a minerální sklíčko. No, pokud po koupi hodinek nebudeš navštěvovat toto fórum, quartz ti nevadí, jinak tady jsou fandové hlavně mechanických hodinek. Jestli se ti líbily ty Aviatory a nevadí ti quartz, tak se mrkni třeba na tuhle stránku http://www.wernersflyingwatches.com/products.asp?ProID=283 ty se mně osobně moc líbí !!! Jinak tady na té stránce jsou linky na různé výrobce nebo prodejce : http://www.watchbizz.de/www2/data/webguide/links.asp?ref=3 Já jsem tady taky nováček a teprve se učím, jestli ti můžu poradit napiš přímo zprávu třeba Kubsonovi, to je profík a poradí ti !!! Dej mi pak prosím tě vědět co jsi vybral, jsem zvědavý !
Bodacat Posted July 16, 2007 Author Report Posted July 16, 2007 ...opět mohu "jen" PODĚKOVAT!!! Určitě dám vědět, pro co jsem se rozhodl...
Filipes Posted July 16, 2007 Report Posted July 16, 2007 nejsou to špatný hodinky, s klidným svědomím si je kup, líbí-li se... já jen nechápu naco je u EcoDrive ukazatel Power Reserve...ale to je maličkost
Bodacat Posted July 16, 2007 Author Report Posted July 16, 2007 nejsou to špatný hodinky, s klidným svědomím si je kup, líbí-li se... já jen nechápu naco je u EcoDrive ukazatel Power Reserve...ale to je maličkost ...asi když by byl majitel zavalen více jak rok v nějaké jeskyni
Guest RaGe Posted July 16, 2007 Report Posted July 16, 2007 Spousta hodinek pro inspiraci : http://www.yatego.com/klassische-armbanduh...c13b3c8e2c74ce6
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now