Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno
Sice po večerech pořád popíjím a fotit se mně nechce, tak alespoň dva výcvaky. Řemeny jsou to v reálu fakt parádní!

 

 

Já si snad dám tu tvou fotku Lemánek jako tapetu.... :lol: Už se nemůžu dočkat až je také budu mít doma od mechana. Jen jsem stále bez ruček(už jsem napsal všem hodinářům v republice,co jsem našel na netu).A to tvé pouzdro snad ani komentovat nebudu...Fakt moc hezká práce s tím řemenem.

Sorry za :offtopic: ,ale já prostě musel reagovat...

 

Odesláno
Já si snad dám tu tvou fotku Lemánek jako tapetu.... :lol: Už se nemůžu dočkat až je také budu mít doma od mechana. Jen jsem stále bez ruček(už jsem napsal všem hodinářům v republice,co jsem našel na netu).A to tvé pouzdro snad ani komentovat nebudu...Fakt moc hezká práce s tím řemenem.

Sorry za :offtopic: ,ale já prostě musel reagovat...

Díky, taky mám radost. A ta vydrží u starých hodinek mnohem déle jak u nových (alespoň mně)! Staré mají něco ... navíc.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...