Přejít na obsah

Setkani clenu Chronomagu v Ziline?


odklizec

Doporučené příspěvky

Tak co panove, nikdo dalsi? Nedejte se zahanbit! Prim jede takovou dalku, watchman nas dokonce uprednostni pred rodinou a to jede jeste vetsi dalku a povlece se dokonce s kufrem! Nebudte becka a prihlaste se dokud to jeste jde!!! :D

Máme to s Kamilem trochu z ruky, ale začali jsme o Žilině taky uvažovat. Pošli nám odklizeci taky tu tajnou informaci kde bychom vás mohli oloupit. :) Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jo jeste jedna vec panove! Watchfan mi vcera vzpominal, ze na podobnych akcich v US mivaji visacky s nickem a jmenem. Visacky asi nestiham, ale muzu udelat jednoduche samolepky. Sice si to v nasich podminkach nedovedu dost dobre predstavit, jak budeme s nalepkama vypadat (spis dovedu), ale neni to az tak uplne blby napad. Jakmile se navzajem predstavi pomalu 20 lidi, uz po prvnich peti si nebudememe pamatovat ani sebe, ne tak po trech-ctyrech pivech ;)

 

Chybi mi jmena techto lidi, tak mi je treba poslete pres PM. Pripadne pokud mam spatne nejake "zname" jmeno, tak mne prosim opravte.

 

IWO -

MarvinX -

sleep74 -

Žigo -

Mikina -

 

odklizec - Pavel

WatchFan1 - Miloš

PRIM - Jan

Kubson - Jakub

marosh - Marek?

pierre - Peter

old black - Olda

Kamil - Kamil

HIFI - Petr

Baker - Viktor

ego alter - Aleš

xlaque - Martin

nitram - Martin

marty - Martin

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze teda ako tuto sobotu v ziline? kde presne? o ktorej? nemam navigacny tak nieco co sa da lahko najst a je tam flek na zaparkovanie, jediny problem bude ten ze asi dojdem aj so svojim psom - mam labradora tak tam ma asi nepustia do restiky.. keby sa dalo niekde vonku sediet tak by ma aj pustili no ne?

 

ozaj niekto spominal ze zafir sa neda poskrabat tak ten kto to tvrdil nech doniesie nieco zafirove a mu ukazem ako sa na chodniku da :)

Upraveno uživatelem Blekota
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

smarja..nemel ja jsem zarezervovat celou hospodu? :D Poslu ti PM s instrukcema a mapou. Neda se to nenajit. Asi teda budeme na tom druhem miste, protoze tm je prece jen vic mista.

 

Add safir.. A jsi si sure, ze to co jsi poskrabal byl safir? ;) Od padu na chodnik bych popravde cekal spis jeho rozprsknuti do vsech stran, nez poskrabani? To by mi spis sedelo na mineral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spadol som pred niekolkymi rokmi na bicykli a suchal som sa zapastim ktorym som tlacil na chodnik a na ktorom mi vyseli hodinky - certiny s urcite zo zafirom nerozbil sa ale boli na nom riadne ryhy tak ze nebol citatelny ved ten majster co tvrdil ze to nejde tak mu to velmi rychlo predvediem.

 

a posli pm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jeste jedna vec panove! Watchfan mi vcera vzpominal, ze na podobnych akcich v US mivaji visacky s nickem a jmenem. Visacky asi nestiham, ale muzu udelat jednoduche samolepky. Sice si to v nasich podminkach nedovedu dost dobre predstavit, jak budeme s nalepkama vypadat (spis dovedu), ale neni to az tak uplne blby napad. Jakmile se navzajem predstavi pomalu 20 lidi, uz po prvnich peti si nebudememe pamatovat ani sebe, ne tak po trech-ctyrech pivech ;)

Skvely napad, doufam ze mi to vyjde. :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze zitra panove! Uz to skoro vypadalo, ze to bude bez Prima, ale zvladnul co mel a dorazi. Tak snad i ostatni nebudou mit zadne komplikace a uvidime se zitra. Kdyby neco, volejte. Kdo jde po vlastni ose a bude tapat, ve kterem podniku jsme, volejte taky. Ostravaky asi nejdriv posadim do prvniho podniku, ale jak dorazi watchfan, tak se presuneme do druheho. Kazdopadne pochybuju, ze se v Zilinskych hospodach bude pohybovat vic blaznu s nalepkama na kosilich ;)

 

PS: jestli mate nejake prebytky, nevahejte a vemte s sebou! Urcite bude prostor i na nejake change, prodeje a nakupy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...