Jump to content

Baker

Moderators
 • Posts

  9,563
 • Joined

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno

Recent Profile Visitors

29,739 profile views

Baker's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Ahoj Vláďo, záleží jak moc waterproof řemen potřebuješ, zda jde o občasné namočení, koupání, léto a nebo každodenní sprcha či bazén. Píšu Ti SZ.
 2. Rychle a bez problémů. Díky!
 3. Ahoj Jakube, bohužel, ve standardní nabidce ne, modrý řemínek 21mm je pouze Hirsch Runner, ale ten je u spony 20mm. Případně je pak možné objednat HIRSCH Capitano HS, který je přesně dle Tvého požadavku (Breitling 21/18mm)
 4. Novinka ... Hirsch Leaf v nových (zajímavých) barvách.
 5. Oblíbený model Campagnolo Bolzano v novém kabátě ... https://www.strapshop.cz/campagnolo-hovezina/campagnolo-bolzano Poslední kusy původního Bolzano ve slevě ... https://www.strapshop.cz/sale/campagnolo-bolzano-v
 6. Pánové, prosím o radu, v Primkách se vůbec neorinetuju ... Dostal jsem od kamaráda úkol sehnat Diplomaty v co nejlepším stavu, můžete mi napsat svůj názor na stav a cenu těchto hodinek. Pokud zvolil špatné vlákno, Honzo, prosím přesuň to. Díky moc!
 7. 2 ks dílky tahu 18mm pro Omega Speedmaster, zcela nové Cena komplet: 1000 + pošta 2 ks dílky tahu 20mm pro Breitling Avenger, atd., zcela nové Cena komplet: 1200 + pošta
 8. Baker v sobotu nemůže ... nepřeklopíme to na pátek?
 9. Nově lze objednat Hirsch Paul v šíři 19 mm a Hirsch James v šíři 19 mm a 21 mm.
×
×
 • Create New...