Jump to content

Baker

Moderators
 • Posts

  9,546
 • Joined

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno

Recent Profile Visitors

29,525 profile views

Baker's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Mám k béčkám pozivitní vztah, ale prakticky je nenosím, proto nabízím k výměně za něco decetnějšího s hladkou lunetou nebo zcela bez lunety v průměru 41-42mm. Ideálně s mým doplatkem. Co by mě aktuálně oslovilo, je Omega Aqua Terra či Hour Vision, ale zvážím vše smysluplné. Něco k hodinkám ... Rok 2016, Azra - Karlovy Vary, Full set. Ref.: A3239011/BC35 V minulém roce proběhl kompletní servis u Rudy v Onyxu v ceně 5.800 CZK Součástí orig. tah ve skvělé kondici (byl na hodinkách velmi málo) Kaučuk Breitling s překlápěčkou. Řemínky Hirsch Capitano a Hirsch Andy. Hodinky zcela bez investic, jen nasadit a nosit.
 2. Ahoj, no to není lehké zadání, osobně bych se zamyslel nad těmito modely: HIRSCH Leaf - za mě připadají v úvahu obě barevné varianty HIRSCH Arne - zelený nebo šedý HIRSCH James - zlatohnědý HIRSCH Carbon - oranžový HIRSCH Stone - šedý
 3. Kalendáře jsou vytištěné a v následujícím týdnu by měly být rozesílány.
 4. Ahoj Marceli, osobne bych tam dal Hirsch Toronto nebo Rainbow.
 5. Oni to italové dost často mění (prošití) a v případě toho přírodního se i odstíny občas liší. Tloušťka je cca 6mm v nejvyšším místě, pocitově je ten řemen tlustý spíš 4mm. 24mm aktuálně nejsou, máme je objednané a měly by být cca v polovině listopadu.
 6. Dělá se to běžně, ale dá se s tím pracovat i jinak, když tak SZ.
 7. Naprosto bez problémů, jen bude potřeba vyjmout rychlostěžejky. Více kdyžtak v SZ.
×
×
 • Create New...