Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Dostal jsem hodinky Prim a protože neumím sem dávat fotku, tak je popíšu. Kulaté, chromované pouzdro, bílý čiselník, centrální vteřinovka, ručičky a indexy zlaté. Bez datumu. Na dvanáctce, trojce, šestce a devítce čísla, ostatní indexy jsou čárky. Šroubovací víčko, šroubovací je ale jen jakýsi kroužek, který přitlačuje tenké nerezové víčko. Víčko je číslované a je na něm nápis " Prachutěsné provedení - víčko ocel nerez ".

Hodinky nejdou, když jsem je otevřel, tak to vypadá, jako by se do nich dostala voda.Jedna z těch paciček, co drží strojek, je rezatá.

Prosím o informaci, co je to za hodinky a zda je mám nechat zprovoznit. Díky.

Odesláno

Je to kaliber 66. Kup si v bazaru osekané s dobrým strojkem a strojek si nech vyměnit, nebo ho vyměň sám. Já takový strojek koupil za 10 Kč. Pravda, asi se Ti to tak levně nepodaří, ale za 100 bys to mohl pořídit.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...