Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Ahoj, má někdo dobrou zkušenost černým chromem na Primkách (nebo jiných hodinkách)? Psal jsem do dvou galvanoven a ani se mi neobtěžovali odpovědět.

 

Psal jsem do Galvennu - http://www.galvenn.cz/ a pak sem - http://www.galvanovna.eu/

 

Pokud by někdo věděl o galvanovně, kde by mi jako kusovku udělali černý chrom na PS2 a byl ochotný se podělit, tak prosím sem s tím  :rolleyes:

 

Možná by stačil i tip na jakoukoliv galvanovnu, kde jsou ochotni chromovat hodinky a mají v nabídce černý chrom. Předem díky!

Odesláno (upraveno)

přídal bych se, za podmínky, že zůstanou hrany

Upraveno uživatelem p3k
Odesláno

Ahoj, má někdo dobrou zkušenost černým chromem na Primkách (nebo jiných hodinkách)? Psal jsem do dvou galvanoven a ani se mi neobtěžovali odpovědět.

 

Psal jsem do Galvennu - http://www.galvenn.cz/ a pak sem - http://www.galvanovna.eu/

 

Pokud by někdo věděl o galvanovně, kde by mi jako kusovku udělali černý chrom na PS2 a byl ochotný se podělit, tak prosím sem s tím  :rolleyes:

 

Možná by stačil i tip na jakoukoliv galvanovnu, kde jsou ochotni chromovat hodinky a mají v nabídce černý chrom. Předem díky!

 

Mám jedny PSII v kovově tmavém chromu origo z Eltonu a vzhledem ke stáří bych řekl, že vypadají dost dobře, lépe než světlé . Ale jsou na nich divný fleky, které jsou vidět z blízka a možná je to i důvod proč to přestali dělat. 

Odesláno

Mám jedny PSII v kovově tmavém chromu origo z Eltonu a vzhledem ke stáří bych řekl, že vypadají dost dobře, lépe než světlé . Ale jsou na nich divný fleky, které jsou vidět z blízka a možná je to i důvod proč to přestali dělat.

Mohl bys udělat fotky? Nechci dělat jejich kopií, ale zajímají mě, jakou mají korunku, dýnko atd.

 

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk

Odesláno

Mohl bys udělat fotky? Nechci dělat jejich kopií, ale zajímají mě, jakou mají korunku, dýnko atd.

 

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk

 

Už jsem to tady dával. Hlavně se to blbě fotí, ten chrom je ve skutečnosti tmavší a skvrny nejsou tak vidět. Ale pro porovnání přikládám. Další fotky udělám až je budu mít u sebe.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Odesláno

Aha, tak to jsem z toho příspěvků vůbec nepochopil. V knize jsou vyloženě černé.

 

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...