Přejít na obsah

GUP Frankfurt


instant

Doporučené příspěvky

Rozhodol som sa zmenit tvár glycine rettangolo, ktore som vyzenil pri nejakom vacsom nakupe a v predajnom vlakne nikoho nezaujali.. takze padlo rozhodnutie ist do cierneho cifernika a bielych ruciek s SL. Zaujal ma pristup firmy GUP Frankfurt - vyborna komunikacia, ferova cena /s cenou dielov, pracou a postovnym som sa zmestil pod 70 eur.. Posted Image/ a platba bola na fakturu po dodani.. takze vyborna skusenost, vysledok prace bez vyhrad, trvalo to cele asi 14 dni.

 

recenzujem ich ako autorizovaný servis, urcite odporucam s dobrou osobnou skusenostou /a dufam ze som to umiestnil do spravneho vlakna/ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak jeste moje zkusenost s timhle obchodem:

shanel jsem tah na glycine lagunare LCC3000, ktery stal v dobe kdy jsem je kupoval cca 160 liber jenze ja ho nekoupil:( a prodejce mi ted odepsal ze uz proste nejsou, takze jsem si nasel tenhle obchudek a mila pani mi asi po deseti dnech odepsala na muj mail ze tedy by byl za cenu 360ecek predpokladam bez posty, zrejme si byla vedoma jeho dostupnosti. No tak to teda rozhodne nedam! Nastesti jsem objevil distributora v Bernu ktery ho dokonce i ma a to za polovic!! :D

Zdar!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...