Jump to content

T1000

Member_50
 • Posts

  1,532
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by T1000

 1. A to se jedná pouze o zmenšeninu...
 2. 1) Vit 2 ks 2) semi001 2ks 3) Radimk 1ks 4) Emiliano 1ks 5) Pelikan73 1ks 6) Ředitel 1ks 7) lykan 1ks 8( cezan 2 ks 9) Lacifer 1ks 10. Tenglis 3 ks 11. špelda66 - 3 ks 12. IWCmann - 3 ks 13) Snekofon - 1 ks 14) Andrew - 2ks 15) Pebe - 1ks 16)JiříR - 2ks 17) Quake - 1ks 18) T1000 - 1ks --------------- Celkem 29 ks
 3. superblb - taková naivní blbůstka, nic jsem od toho nečekal. U několika scén jsem se ale vážně od srdce zasmál .
 4. Taky přináším dříví do lesa Připojuji se s kladným hodnocením. Vysoká úroveň jednání. Vše proběhlo, jak bylo předem dohodnuto. Bleskové odeslání a okamžitá komunikace. Zdravím a děkuji!
 5. Dlouho jsem odkládal shlédnutí projevu pana premiéra ... tvl takovou snůšku sraček jsem už dlouho neslyšel
 6. Zas to tak mrzet nemusí, Rakušáci jsou na MS místo Ruska, takže jako bychom prohráli s Rusama, a to se bodík hodí Teď vážně... fakt hrůza, pohyb dobrý, leč neúčelný a žádná střelba
 7. Nenašel jsem, tak si dovoluji založit. Michala můžu jen doporučit. Blesková platba, okamžitá komunikace. Prostě na jedničku s *
 8. Zdravím, dával teď někdo virtuální kartu /VISA/ od Spořky do wallet? Včera jsem se snažil kartu nacpat do manželčina 6s a nějak blblo ověření přes George klíč. Jinou metodu ověření nenabízelo - teda po rozkliknutí odkazu "jiná metoda ověření" to zase nabídlo pouze George klíč a hlášku, že kartu nelze ověřit, zkuste znovu... ios má aktuální. Dnes ještě mrknu na nastavení účtu, ale tam by chybka být neměla .
 9. Osobně tento počin hodnotím kladně . Musím ale říct, že se mi moony nikdy nelíbily ani nelíbí - možná malinko ty safírové, když jsem je měl v ruce, jenže jiskřička nikdy nepřeskočila... Takže je mi fuk nějaká jakože dehonestace "ikony" spíš si myslím, že je to pro Omegu super reklama a pro Swatch očekávaný zisk... Za mě vše v pořádku. Video super, jen tu poslední větu sis mohl nechat pro sebe.
 10. Já myslím, že s dekretama němčouři dopadli až móc dobře... mám na to svůj názor.
 11. Nenašel jsem a tak si dovoluji založit. Doporučuji a děkuji! Obchod proběhl v pohodě a dle předchozí domluvy. Rychlá platba a vstřícná komunikace.
 12. ♦ 1122,- Kč ♦ včetně NATO pásku !
 13. Putin už prohrál... Záleží , kdy mu to dojde a kolik to bude ještě stát životů. Moc mě nenapadá, čím by chtěl ospravedlnit totální válku, která teprve přichází a která nejspíš nebude brát žádný ohled na civilisty. Nic radši nedomýšlím...
 14. Oživím téma... fouká čím dál víc, sem tam nejde proud a já přes zimu přitápím dřevem v kotli. Do toho ještě situace s UA, tak přemýšlím při výpadku proudu nad nějakou elektrocentrálou. Chtěl bych už nějakou s regulací napětí. Má někdo zkušenost ohledně současných modelů? Moje představa je cca 3,5-6 kWh, benzín.
 15. 1300,- Kč včetně pošťáka + nový NATO strap jako "malá dárek"
 16. Tak štěstí nám nepřeje, no...
 17. Prodám čínské mechanické hodinky s automatickým nátahem - Debert Automatic. Hodinky si přála nosit moje drahá polovička, ale měla je na ruce jen asi 10x - realita se neshledala s očekáváním na obrázku... Hodinky mají dobře nositelnou velikost. Paní si přála motýlovou sponu a černý řemen - původní prošívaný pilotní hnědý s trnovkou už nemám, někde jsem ho vyměnil. Hodinky nepoznaly vodu / déšť, sprcha atd. / Pouzdro : ocel 316L, broušené s leštěnými hranami a okružím lunety, WR deklarovaná 5ATM, ale nejspíš budou jen 30m Průměr: 42 mm, Výška: cca 13 mm, mezi nohama 20 mm, korunka 9 mm Sklo: Safír bez AR, vypouklý Stroj: čína automat, datum, mimostředná vteřinovka, bez hackingu Lumi : zelená, intenzivní, ale rychle vadne Stáří: hodinky zakoupeny na konci roku 2020, cca $100 Stav hodinek hodnotím jako 99% z důvodu vlásečnic na leštěné sponě a několika málo nevyfotileným vlásenkám na leštěné části dýnka. Safír bez poskvrny - viz dále dnešní rychlofotky. Přesnost jsem neměřil. Cena: 1599,- Kč, včetně pošty/zásilkovny v rámci ČR. K vidění v UH po domluvě, dotazy vážným zájemcům zodpovím přes SZ. Rezervace jen dlouholetým členům. Díky za prostor.
×
×
 • Create New...