Jump to content

T1000

Member_50
 • Content Count

  1,470
 • Joined

 • Last visited

About T1000

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Uherské Hradiště
 • Fanoušek značky
  BREITLING

Recent Profile Visitors

7,285 profile views
 1. Rychle ujednáno, blesková platba, prostě bezproblémový obchod s dlouholetým členem. Děkuji a doporučuji!
 2. Nenašel jsem, takže s potěšením zakládám. Rychlá platba a vstřícná komunikace. Vše dopadlo přesně tak, jak bylo dříve domluveno. Takže super !
 3. Vše proběhlo přesně dle domluvy, rychle, věcně. Děkuji a doporučuji !
 4. Rychlá, věcná domluva, okamžitá platba. Líp to snad ani nejde !
 5. Nenašel jsem, tak si dovoluji založit. Obchod proběhl přesně tak, jak bylo domluveno. Z role prodávajícího mohu Jirku jen doporučit ! Díky.
 6. Rychlý nehodinkový obchod, všestranně na nejvyšší úrovni! Děkuji.
 7. Nazdar. Cena dobrá není, na Amazonu jsem je viděl za $95, ale to nechci říct. Některé hodinky Invicta, na rozdíl od promo fotek, vypadají z blízka dost laciněji. Neutrácej zbytečně za něco, cos na živo neviděl. Pokud je nutně chceš, jdi se na ně někam mrknout, ať pak nejsi zklamán. Jsou to mohutné hodinky, mysli na to. V klidu se rozhlédni kolem, levných quartzek s opravdovými stopkami je dost ( např. stroje Miyota 6s20, 6s21 ) .
 8. Zatím mlčenlivý člen, ohledně obchodu všecko cajk . Komunikace na jedničku, vše dle předchozí domluvy a bleskově. Díky.
 9. Kdysi tu proletěla nabídka na Spotify family premium, úspěšně jsem ji propásl. Kdyby někdo něco, ozvěte se prosím. Ď.

  1. bizzydko

   bizzydko

   tiež by som sa pridal

  2. stosi
  3. j.e.n.i.k.82

   j.e.n.i.k.82

   Tak se mezi sebou domluvte.. Ve třech už se vám to vyplatí..

 10. Ahoj Jiříčku... Tu Festinu bych nebral, i když ses už asi zamiloval. PVD se časem ošoupe a vypadá to nehezky. Navíc jak psali přede mnou, za tu cenu jsou sai lepší chrona v quartzu. Mrkni se na vícero značek, třeba na zn. Davosa a jejich model Nautic Star. Na Chrono24 jdou za cca 10,5 k, u nás asi o litr dražší. Za tu cenu dostaneš kovový náramek, safír, keramickou lunetu, WR 100m, šroubovací korunku atd... Vypadají sportovně, mohly by se líbit. Bude jim slušet i řemen, ale uznávám, že příliš podobné Festinám teda nejsou . Tady je k vidění i 360° view. Místní člen Jirka Štencek provozuje sho
 11. Je mi ctí založit vlákno Oldovi. Nešlo o nic velkého, ale vše proběhlo na jedničku a bleskem. Jednoznačně doporučuji !
 12. Nenašel jsem, tak zakládám vlákno tomuto dlouholetému členovi. Kupoval ode mě jen maličkost, ale jak řekl, tak udělal a zaplaceno jsem dostal takřka okamžitě. Bylo mi potěšením a rozhodně doporučuji !
 13. Bezproblémový obchod, rychlá platba a výborná komunikace. Děkuji za obchod !
×
×
 • Create New...