Jump to content

T1000

Member_50
 • Content Count

  1,449
 • Joined

 • Last visited

About T1000

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Uherské Hradiště

Recent Profile Visitors

7,191 profile views
 1. Ahoj, jsem konzerva, tak si musím nejdřív zvyknout na nový vzhled. Doufám, že výhody nového formátu převládnou a nedostatky se za pochodu vyřeší. Svižnost zatím chybí, dole na branku klepu 10ms, ale otevřou mi, až co sejdou z 10. patra :D. Určitě se to časem zlepší. Tapatalk nepoužívám, protože si dělal co chtěl a to mě vytáčelo, takže pro mě, za mě... Kulatý avatar NE, tmavý, či šedý vzhled by se hodil. Zatím se tu rozkoukávám, ale byla by škoda nějaké komprese fotek , nebo jak psali kucí nade mnou.
 2. Velmi povedené fotky, díky !
 3. Rychle ujednáno, blesková platba, prostě bezproblémový obchod s dlouholetým členem. Děkuji a doporučuji!
 4. Nenašel jsem, takže s potěšením zakládám. Rychlá platba a vstřícná komunikace. Vše dopadlo přesně tak, jak bylo dříve domluveno. Takže super !
 5. Zase super! Sice jen hodinková drobnost, ale i tak vše na jedničku.
 6. Vím, video znám. Chtěl jsem nastínit, že shnilý šufánkový plech má nejen na soba, jak psal Ráďa . Samozřejmě "overlap" čelňák této staré kombíkové popelnice v konfrontaci s dnešními vozítky vypadá tak, jak vypadá.
 7. Dá se jen souhlasit, až na to Video sice o ničem moc nevypovídá, ale podle mnou viděných reálných bouraček při nárazech zepředu to sedí.
 8. Vítej na Chronomagu. Takové hodinky by u L&S nedokázali vyrobit, musí to být fejk / napodobenina /.
 9. Rychlá domluva a platba. Za mě jen spokojenost !
 10. Možná je tam 0S 20. Měl jsem ji v několika kouscích a vždy se jednalo o spolehlivý a přesný stroj.
 11. Oled ani výřez mi nevadí, ale taky se chystám to omrknout naživo V mobilech se moc nevyznám, ale za 10k se mi to zdá v pohodě.
×
×
 • Create New...