Jump to content

T1000

Member_50
 • Content Count

  1,461
 • Joined

 • Last visited

About T1000

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Uherské Hradiště
 • Fanoušek značky
  BREITLING

Recent Profile Visitors

7,239 profile views
 1. Tak to funguje, přeformátováno na MBR! Nechápu, čím to bylo, že mi to házelo ty chyby a až po restartu jsem to mohl nakonfigurovat. Takže spokojenost a paráda. Díky oběma za pomoc!
 2. Jo, dík, příkazový řádek jsem taky zkoušel, už to znám nazpaměť ... - stejná chybka na konci při delete volume Teď jsem ze zoufalství restartoval pc aj s připojeným exterňákem a po spuštění systému se neobjevil jako disk,,, takže by mohl být svazek "nějak" odstraněn! Hurá, jdu do disk manažeru a vytvořím nový jednoduchý svazek a zkusím to pak šoupnout na MBR. Když se to povede, dám vědět.
 3. Díky Prochy, ale mám problém s tím, že mi nejde odebrat svazek / del volume /. Napíše to chybu, že jako "Jednotka nemůže nalézt požadovaný svazek" / mám Win 7 / Dneska na to yebu, zavezu to ňákýmu hekrovi, at se s tím crcá. Já su IT nepolíben...
 4. Taky mě to napadlo, ale nikdy jsem to nezkoušel, tak nevím. Hlavně nechci ztratit záruku, takže rozdělávat to nebudu určitě. Našel jsem nějaké prográmky na konvertování, ale samozřejmě funkce převodu na MBR je k mání pouze v placené verzi... samozřejmě. Kua musí to nějak jít
 5. Jó zkoušel... na externím hadru nejde odstranit svazek , což je základ úspěchu
 6. Ahoj, koupil jsem 2,5 WD externí HDD a z důvodu komunikace se starší TV bych na něm potřeboval změnit fromát z GPT na MBR. Normálním způsobem přes správu disků v PC mi to nejde Poradí někdo? Dík.
 7. Musím doporučit! Jak bylo domluveno, tak se i stalo. Rychlý a příjemný obchod.
 8. Mladý má S20 - 8/128 Co tě zajímá?
 9. H18. Borealis guma je i po letech moc příjemná.
 10. To máte z toho, že podporujete toho zelenýho o zmrda. Jsem se zařekl, že skrz tu reklamu z alzy NIKDY nic nekoupím A taky nebudu nikdy klientem Equa a v životě nevlezu k těm s tou židlí !
 11. Dneska větrám quartzky... + 3s od minulé změny času, takže za mě dobrý!
 12. Ahoj, jsem konzerva, tak si musím nejdřív zvyknout na nový vzhled. Doufám, že výhody nového formátu převládnou a nedostatky se za pochodu vyřeší. Svižnost zatím chybí, dole na branku klepu 10ms, ale otevřou mi, až co sejdou z 10. patra :D. Určitě se to časem zlepší. Tapatalk nepoužívám, protože si dělal co chtěl a to mě vytáčelo, takže pro mě, za mě... Kulatý avatar NE, tmavý, či šedý vzhled by se hodil. Zatím se tu rozkoukávám, ale byla by škoda nějaké komprese fotek , nebo jak psali kucí nade mnou.
 13. Velmi povedené fotky, díky !
×
×
 • Create New...