Jump to content

T1000

Member_50
 • Posts

  1,592
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Uherské Hradiště
 • Fanoušek značky
  BREITLING

Recent Profile Visitors

8,391 profile views

T1000's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Ano, i já sociál z čínské sekce jsem se těšil z nádherných kousků na mojem zápěstí
 2. Měl jsem černé, ale chvilku jsem ponosil i kolegovy šedé. Vzhled těchto B hodně dotváří tlustý safír s vynikajícím modrým antireflexem a každou barevnou variantu ciferníku pak vidíš v dalších zajímavých odstínech, což se těžko fotí mobilem. Černé se mně osobně zdály zajímavější. Ruka21,5 cm ( hodinky jsou to železné mezi chlupama )
 3. Jarní sleva na rovných 70.000,- Kč v pohodě pokryje náklady na přeleštění spony !
 4. Mám rád obě značky/modely, ale protože se mi nelíbí daytony, můj pohled je zcela iracionální . Tyto Zenithky ala dytona by mě brzo začaly nudit. Jestli to máš jinak, tak Tvá volba je hodně fajn.
 5. 76.000,- Kč Rozumné návrhy kolegovi přetlumočím .
 6. Za kolegu z práce prodám jeho chrona TAG Heuer Formula1 - Senna limitka. Hodinky kupovány vloni. Komplet balení, obě krabice včetně karty atd. - viz dále fotky. Hodinky jsou ve výborném stavu, plně funkční a nesou jen minimální známky nošení. Pouze spona, jak vidno, dostala zabrat od stolu. Hodinky mám u sebe. Rozměry a další podrobnosti najdete na netu, ale přesto krátce: průměr: 44mm WR: 200m Stroj: automatický chronograf Cal16 ( ETA7750 ) Sklo : safír, šedý ciferník Luneta: ocel s keramickou vložkou Náramek: ocel, obsahuje i extenzi Hodinky po předchozí domluvě k vidění v UH, dotazy, návrhy atd. prosím prostřednictvím SZ. Bez výměn, kolega šetří na Omegy... Cena: 79.000,- Kč Díky za prostor.
 7. U mě žádný problém nenastal, 2 minuty to zabralo i se stažením apky.
 8. Sice se jednalo jen o takovou maličkost, ale vše proběhlo dle předchozí dohody, rychle a hladce. Petra určitě doporučuji!
 9. Jé, dík . To je jen mobilem, rychlocvak, když jsem šel s košem jen v tričku.
×
×
 • Create New...