Jump to content

perlas

Members
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About perlas

 • Rank
  Začátečník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Přelouč
 • Fanoušek značky
  Blancpain, Zenith
  Grand Seiko,
  Hamilton, Mido
  Lexus

Recent Profile Visitors

2,916 profile views
 1. Za mě vše v pohodě, inzerce zde bylo dlouho, ale s vlastním prodejem šlo vše, jak má. Stav dle popisu, okamžitě odeslané poštou, zabalení vzorné, co chtít víc. Díky, Honza P.
 2. Také připojuji pochvalu za rychlý prodej (koupil jsem něco ze zjevně druhého zájmu Michala po hodinkách). Rychlá komunikace, stav dle dle popisu, okamžité odeslání, děkuji moc.
 3. Jako kupující připojuji doporučení a poděkování za velmi rychlou a vstřícnou akci. Telefon dle popisu (v bezvadném stavu), zaslání okamžité a s bonusem. Díky, Honza P.
 4. Přidávám pochvalu a potvrzení zcela bezproblémové dohody. Nehodinková koupě z mé strany, zcela do popisu Jirky, který mi i počkal skoro týden na převzetí, když to nešlo dříve. Děkuji.
 5. Připojuji zkušenost s nákupem, rychlost, ochota, daleko více než jen "vše bez problému". Díky.
 6. Také chválím, vše rychle (v průběhu dne, kdy jsem sotva urval pár minut na dohodnutí), koupené nástěnné hodiny v bezvadném stavu (dle popisu). Děkuji a doporučuji ostatním.
 7. Vše rychle a s nadstandadním přístupem a službou navíc. Popovídání jsme prozatím nestihli, ale jsme výhledově domluveni . S tímto členem obchod jen a jen doporučuji a ještě jednou děkuji.
 8. Připojuji chválu, vše rychle, domluva bezchybná, stav přesně podle popisu. Díky!
 9. Také připojím chválu, zejména za rychlost (ještě než jsem stačil poslat peníze, už byl mnou kupovaný winder předaný) a také za bezvadný stav. Díky.
 10. Připojuji doporučení, rychlá domluva, stav dle popisu, perfektní zabalení. Bohužel vše jen přes SZ, takže nedoplním i předchozí "hodnotitele" ohledně přínosné diskuze . Honza P.
 11. Při koupi nehodinkového zboží vše v naprostém pořádku, domluva perfektní (přestože jsem tlačil na nepoužití pošty a osobní donášku). Děkuji za nadstandardní ochotu.a bezvadný průběh. Honza P.
 12. Připojuji nejvyšší známku za rychlost, přesný popis a domluvu, atd. při mém nákupu z nehodinkové oblasti. Díky!
 13. Připojuji nejvyšší známku za rychlost a ochotu při mé koupi inkoustového pera. Díky.
 14. Přidávám se ke všem doporučením, přesný popis stavu, rychlá domluva, osobní příjemné předání, vše 1++ (jen ten kaučuk z předchozího hodnocení chyběl :) ).
 15. Potvrzuji klady jako kupující = vše velmi rychle a nadstandardní balení, Díky.
×
×
 • Create New...