Jump to content

warann

Member_50
 • Content Count

  5,354
 • Joined

 • Last visited

About warann

 • Rank
  Guest

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Lohenitz

Recent Profile Visitors

9,098 profile views
 1. @ričko Doufám, že nebude braný ako reklama, ale koupil jsem zde: https://eshop.chytrykurnik.cz/automaticka_dvirka/automaticka-dvirka-chickdoor/ Fakt spokojenost. @feltharg: Já kupoval stavebici, když tak pak přihodím fotku. Nicméně spoustu dílů už jsem musel vyměnit. Na vchod do kurníku mají rovnou napojenej výběh, kterej měl smysl, než jsme pořídili ty automatický dvířka. Prostě když jsmě jeli pryč třeba na víkend, dali jse jim vše do toho výběhu a nechali jej zavřenej. Každopádně ty dvířka jsou pecka.
 2. Zaloz tady na to vlakno. V ramci okresu ti to preveze ćen, kterej tam bydli, na hranicich preda dalsimu.
 3. Trochu to tu voprašim. Jak uz jsem psal jinde, vcera jsem si pripadal trochu jak Malej princ, akorat v krabici nebyl beranek nybrz ovecka. Jinak nejspis tu nebudu sam kdo ma slepice, tak se podelim o novinku, ktera je zjevne novinkou jen pro me. Proste jsme poridili auromaticky dvirka, zatim to funguje super, nakonec se divim, ze jsme to neporidili uz davno. Jednak je to samozrejme pohodlnejsi rano/vecer, ale hlavne je to super kdyz clovek nekam jede. Samozrejme i tak se musi nekdo poprosit, aby je zabehl zkontrolovat, dosypat zrni, dolejt vodu atd., ale opet odpada ranni a
 4. Tak snad jo. Dnes jsem si tak trochu pripadal jako Malej princ
 5. Nevím vlastě kam to patří. Ale asi to bude z kategorie černej humor, takže nejspíš sem. No, hlavně, že už mají plán, nakonec lepší později, než vůbec ;-). "Sociální demokraté přišli s plánem nazvaným „Obětujme březen“. ( https://www.seznamzpravy.cz/clanek/obetujme-brezen-navrhuje-cssd-chce-prisny-zakaz-vychazeni-144487#dop_ab_variant=519630&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=I4anMhDtGdG-202102261213&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz )
 6. No tvl to je snad to vlákna humor. "Lidé po celé Evropě se cítí být oklamání a někteří dokonce z nějakého důvodu zneuctěni. Lokálně probíhá i rabování."
 7. No jo no. Stejne za to muze Vojta (Mydlinka) a pak taky ty. Cast ulovku prikladam. Jsou to asi primo z toho shopu, cos posilal odkaz.
 8. Tak balíček skutečně dorazil. Akorát u toho byla manželka a jala se mě vyptávat, proč si objednávám titanový kroužky na klíče z druhý polokoule. No, když se na to podívám touhle optikou, tak je to asi hovadina.
 9. Tak všechno se se*e a tomu ještě problém s bankou. Dostal jsem SMS od Innogy, že jsem cosi nezaplatit. Mám u UC inkaso, tak tam volám v čem je problém. Slečna docela ochotná chvíli pátrala a pak mi oznámila, že se noty k někerým inkasům ztratily. Prej že to ještě nezažila.
 10. Tam by to asi muselo bejt protisměrný ;-). Což mě vede k mírně(?) šovinistický myšlence, zda žena spadá do kategorie EDC?
 11. A k tomu mi prodejce dnes napsal: "Dear, You are so nice. Hope you can get it soon. It will be ok for us. Good luck. I wait your good news." No, není na světě krásně? Takhle hezky se mnou nemluví ani manželka.
 12. Tak včerejšek na hovno (to jste mě uklidnili, že v tom nejsem sám). Dnešek nejspíš taky tak. Klukovi asi po pátý odložili operaci, nejde úplně o nic životně, resp. bezprostředně, neodkladnýho, ale i tak je to otrava. Navíc to samozřejmě dycky musíme naplánovat z hlediska práce a pak se to zas odpíská. No nic, jiní mají horší starosti, tak to ani nedávám do "co mě naštvalo". Ačkoli, sekrerářka doma s kovidem, v úterý nám ještě umřela ovečka, tak už by to na drobnej povzdech asi je.
 13. OK, dík. Já to "řešil" i z toho důvodu, jestli má smysl čekat nebo to mám rovnou objednat znovu. Tak teda počkám.
 14. Tak třeba jo. Ale že by to měsíc viselo mezi Prahou a Pardubicema?
×
×
 • Create New...