Jump to content

warann

Member_50
 • Content Count

  5,520
 • Joined

 • Last visited

About warann

 • Rank
  Guest

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Lohenitz

Recent Profile Visitors

9,292 profile views
 1. Mozna moc hrotite/me. Napr. moje zena takto
 2. Kill Bill v cerne. Uz jedny mam (barevny) a zprvu mi prisly sice pohodlny, ale dost subtilni (jakoze moc nevydrzi), ale nakonec obstaly v pohode, takze jsem vzal tyhle.
 3. No, terc jsem rozebral, k vlastnimu prekvapeni zas slozil do funkcni podoby, chodi to lip, ale zadna slava to neni. Takze je to docasny, jakmile to situace umozni vyrazim idelane do nejakyho kramu, abych si to mohl vybrat v realu.
 4. Pekelná motorka, hodinky i ten rádoby příběh okolo.
 5. @nickolas Task se docela dobře doplňujeme. Já viděl většinu jejích červenejch filmů .... vyjma Titanicu. Nicméně seroš vypadá dobře, včera jsem dojel 5. sérii Bosche a spokojenost, tak aspoň budu mít čím navázat.
 6. Taky se připojím s výborným hodnocením. Cosi nehodinkovýho jsem sháněl, ozval se, vše obratem nafotil a nakonec ještě sám dovezl. Takže za mě super a ještě jednou díky.
 7. Hmmm, tak u TML zase zabodovali. Zkusil jsem stránky (kde mi mimochodem nešla registrace ze stránek uk a musel jsem udělat novou): https://www.tmlewinshirts.eu/cart?lang=en a našince jistě potěší tahle kolonka: Delivery Options Western Europe: €9.60 7 to 12 working days. Rest of Europe: €17.40 9 to 11 working days. Takže i tady to vyjde levněji doručení přes mailbox.de, kde doplácím cca 130Kč.
 8. Dík, bohužel tu možnost osahat je aktuálně úplně nemám. No, tak to ještě nechám uzrát..
 9. Dík, když ty jseš ale takovej optimista :-). Počkám ještě na nějaký skeptiky.
 10. Není nad to, když člověk nase*e sám sebe. Na podzim jsem ze zahrady pěkně a včas uklidil novou venkovní vodárnu od studny. No, vodu jsem vcelku vypustil, nicméně trochu tam asi zůstalo, což by nevadilo ....kdybych nenechal zavřený kohouty. Takže s ohledem na hnusný jaro jsme jí vytáhli terpve včera a je prasklá.
 11. Doufám, že meě nesežerete jako bych se ptal Frantika na Festinu, ale chci se zeptat na názor na Timex T80? V tý edici PAC MAN se mi pro srandu docela líbí, a možná bych o nich uvažoval. Je to úplná blbost?
 12. Dost dobrý. To je vlastně takovej double fake.
 13. @mlsoun1Už nenapínej @mAra_ Tak co, spokojenej?
 14. Tak koukám, že Hario začalo dělat filtry i v Evropě. Nejpíš to není žádná novinka a jen mi to uteklo. Hlavně mě ale překvapily ty rozdíly (viz video). Současně jsem někde četl, že i japonský Hario začalo dělat různý verze s rychlejším a pomalejším průtokem. Navíc některý eshopy původ uvádějí a jiný ne. Takže jsem si zas uvědomil, jak jsem konzervativní (eufemismus pro starej), a že mám rád, když se zavedený a fungující věci nemění a já nemusím při koupit řešit, jestli to je ten zrovna "pravej" filtr co chci.
×
×
 • Create New...