Jump to content

verner35

Member_50
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by verner35

 1. Leštěnou žulu není potřeba nijak impregnovat, ta je v podstatě bezúdržbová, stačí normálně umývat. U té leather povrchovky použij třeba impregnaci od AKEMI. Kámen ztmavne a odpuzuje vodu.
 2. http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/84839-dzos-moje-nejen-chrono-historie-a/page-4?hl=%2Blongines+%2Bvaljoux&do=findComment&comment=1545511
 3. To tebou prezentované zátiší už zavání chlubírnou.
 4. Najdi si něco o Raketa Copernicus nebo Kopernik.
 5. Filipe, taky možnost, druhá koupelna se sprchou, kam se chodí nejvíc, sousedí zdí s kotelnou ve které je bojler, takže teplá je hned a nádobí myje myčka. A hlavně, od té doby jednou za rok přijde přeplatek v jaký jsem poprvé taky nevěřil.
 6. Řešil jsem ten samý problém, do kuchyně a do horní koupelny z bojleru daleko. Voda zbytečně cirkulovala barákem a ochlazovala se. Zapojil jsem čerpadlo do zásuvky na dálkové ovládání a tak když je potřeba umýt nádobí nebo napustit vanu, zmáčknu čudlík a voda přiteče. A hlavně, bojler nemusí furt ohřívat vodu.
 7. Corgi Bond angloše ze šedesátých a sedmdesátých let, u toyoty vystřelují rakety, astony mají vysunovací kulomety, vzadu vyskakuje štít a katapult zloducha. Stříbrný má vzadu a vpředu otáčecí spz a z kol se vysunují trhače pneumatik.
 8. to víš, nouze naučila daLibora housti.
 9. Taky přeju dobrý den, a když tak pěkně prosíš, tak jsou to kapesní hodinky roskopf, strojek žádná sláva, pouzdro podle puncu na krčku stříbrné, zdobené tulou. Nemáš zač.
 10. This is chronomag! Díky.
 11. Jo a pod peřinou zvířátka samozřejmě svítí.
 12. Jasně, malá ručička na prasátku a velká na zajíčkovi znamená, že musí být ve školce, večer pak v posteli, což ale nikdy nevyšlo.
 13. Ponožky pěkné, už jsem si chtěl objednat, ale velikost max. 44 je málo.
 14. Ahoj, koupil jsem si tuto Hultafors: https://www.profi-odevy.cz/sekera-mala-univerzalni-hmotnost-800g-h-008-sv.html na výběr jsou různé velikosti a je to kvalita. Navíc je fakt pěkná
 15. Bohužel tam žádný popis nebyl, jenom dotaz, jestli to nějak brousil, ale bez odpovědi. Každopádně ta spodní barva je ideální.
 16. Narazil jsem na tento obrázek. To zesvětlení kůže vypadá parádně.
 17. verner35

  Vintage seiko

  Jsou z aukra, skončil jsem tehdy na pěkném druhém místě
 18. Měli jste jít s nama tančit, to by vám bylo teprv blbě.
×
×
 • Create New...