Jump to content

verner35

Member_50
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About verner35

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Zlín

Recent Profile Visitors

5,523 profile views
 1. Leštěnou žulu není potřeba nijak impregnovat, ta je v podstatě bezúdržbová, stačí normálně umývat. U té leather povrchovky použij třeba impregnaci od AKEMI. Kámen ztmavne a odpuzuje vodu.
 2. http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/84839-dzos-moje-nejen-chrono-historie-a/page-4?hl=%2Blongines+%2Bvaljoux&do=findComment&comment=1545511
 3. To tebou prezentované zátiší už zavání chlubírnou.
 4. Najdi si něco o Raketa Copernicus nebo Kopernik.
 5. Stejný případ, měsíc před vánoci nákup dárku z UK, doručení do 15.12. a samozřejmě nic nepřišlo. Kupující poslal fotku lístku, že balík poslal na sběrnu a pak další stopy po balíku končí... Tak jsem po novém roce otevřel spor a do hodiny byly peníze přiznané zpět.
 6. Corgi Bond angloše ze šedesátých a sedmdesátých let, u toyoty vystřelují rakety, astony mají vysunovací kulomety, vzadu vyskakuje štít a katapult zloducha. Stříbrný má vzadu a vpředu otáčecí spz a z kol se vysunují trhače pneumatik.
 7. to víš, nouze naučila daLibora housti.
 8. Taky přeju dobrý den, a když tak pěkně prosíš, tak jsou to kapesní hodinky roskopf, strojek žádná sláva, pouzdro podle puncu na krčku stříbrné, zdobené tulou. Nemáš zač.
 9. This is chronomag! Díky.
 10. Jo a pod peřinou zvířátka samozřejmě svítí.
 11. Jasně, malá ručička na prasátku a velká na zajíčkovi znamená, že musí být ve školce, večer pak v posteli, což ale nikdy nevyšlo.
×
×
 • Create New...