Jump to content

verner35

Member_50
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About verner35

 • Rank
  Pokročilejší začátečník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Zlín
 1. Leštěnou žulu není potřeba nijak impregnovat, ta je v podstatě bezúdržbová, stačí normálně umývat. U té leather povrchovky použij třeba impregnaci od AKEMI. Kámen ztmavne a odpuzuje vodu.
 2. Ahojte, poptávám pro mou drahou malé auto v automatu , nájezd do 120 000 km, cena do 120 000Kč. Mohla by to být třeba toyota yaris nebo něco takového. Díky za nabídky do SZ.
 3. http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/84839-dzos-moje-nejen-chrono-historie-a/page-4?hl=%2Blongines+%2Bvaljoux&do=findComment&comment=1545511
 4. To tebou prezentované zátiší už zavání chlubírnou.
 5. Najdi si něco o Raketa Copernicus nebo Kopernik.
 6. Filipe, taky možnost, druhá koupelna se sprchou, kam se chodí nejvíc, sousedí zdí s kotelnou ve které je bojler, takže teplá je hned a nádobí myje myčka. A hlavně, od té doby jednou za rok přijde přeplatek v jaký jsem poprvé taky nevěřil.
 7. Řešil jsem ten samý problém, do kuchyně a do horní koupelny z bojleru daleko. Voda zbytečně cirkulovala barákem a ochlazovala se. Zapojil jsem čerpadlo do zásuvky na dálkové ovládání a tak když je potřeba umýt nádobí nebo napustit vanu, zmáčknu čudlík a voda přiteče. A hlavně, bojler nemusí furt ohřívat vodu.
 8. Stejný případ, měsíc před vánoci nákup dárku z UK, doručení do 15.12. a samozřejmě nic nepřišlo. Kupující poslal fotku lístku, že balík poslal na sběrnu a pak další stopy po balíku končí... Tak jsem po novém roce otevřel spor a do hodiny byly peníze přiznané zpět.
 9. Corgi Bond angloše ze šedesátých a sedmdesátých let, u toyoty vystřelují rakety, astony mají vysunovací kulomety, vzadu vyskakuje štít a katapult zloducha. Stříbrný má vzadu a vpředu otáčecí spz a z kol se vysunují trhače pneumatik.
 10. to víš, nouze naučila daLibora housti.
 11. Taky přeju dobrý den, a když tak pěkně prosíš, tak jsou to kapesní hodinky roskopf, strojek žádná sláva, pouzdro podle puncu na krčku stříbrné, zdobené tulou. Nemáš zač.
 12. verner35

  Překlad R. Explorer,

  This is chronomag! Díky.
×
×
 • Create New...