Jump to content

FoxTrader

Member_50
 • Posts

  129
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About FoxTrader

 • Birthday 12/18/1970

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  diving

FoxTrader's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. Přidám se do kolektivu odpovědí. Eco-Drive hodinky od r.97, a šly bez výměny baterie v pohodě do r.2010, kdy jsem začal nosit automaty. Citizeny jsem hodil do krabice, za 3t vybral, a už je nerozchodil. Akumulátor se bez světla vybyl do mrtě.. Tkže jednoduchý závěr, životnost akumulátoru značně závisí od režimu nabíjení.. Ale to už tady bylo spomenuto. Krabičky do koše!
 2. Tak aktualni informace o cene, zelena verze-ocelove pouzdro (z dnesniho mailu pi.Damasko): 3800,-EU. V prodeji budou az koncem roku 2012, blizsi technicke informace zatim neposlou. :-(
 3. Díky, ó Nejvyšší Moderátore! A děkuji všem ostatním.. Ale problém zůstal, asi opravdu zbyde vlastní auto..
 4. Měl bych poslat hodinky na kontrolu do Německa, ale Č.pošta pojišťuje zásilky tam pouze do 12tisíc. Může mi někdo poradit jinou variantu? Nechci o ně přijít.. Díky. ..poraďte nebo potadťe.. (název už neopravím.. )
 5. Ajaj. Omlouvam se za post-topic. Vyhledavac ve foru mi Alduv prispevek nenasel, tak jsem to sem hodil.. A ten popis..no jo.. Alespon jste se na ty fotky koukli jeste jednou! ;-) Tak tento link kdyztak smazte.. Ale stejne jsou ty DC 86 hezke!! :-) :-)
 6. Zabloudil jsem po čase na Chronomag, a zatím zde o tomto modelu ani ťuk.. No, o čem zatím ťukat, technické specifikace si Damasko zatím nechává pro sebe.. Zatím: Průměr - 42mm Mechanika - ETA/Valjoux 7750 Dvě barevné verse, viz foto níže.
 7. Moc nepíšu, ale Ty mi nedají .. snad příště!!
 8. A nakonec dle mého spíše evoluce, než revoluce.. /personally/
 9. Jedno reklamní video á modrá ručka .. (super!!) http://www.youtube.com/watch?v=Hwj073TLlww Technika:
 10. Nádhera, a asi trochu závidím.. a přeju! Každá profese má svoje i ev. "chronomagorské" výhody. (proč jsem se nadal na vojenskou leteckou mechaniku!! ) ...
 11. Než se vyjádří moudřejší chronomagoři. Pouze selský rozum.. Vzhledem k tomu, že hodiny nemají kompasovu ručičku, luneta se stupněm nemá žádný význam. Určení jihu pomocí velké a malé ručky nemá s tímto typem ciferníku nic společného..snad jsou přesné.. ? Myslím, že při čtení dalších příspěvků k ruským hodinkám najdeš lepší značky a modely ke koupi .. P.S: "Otočná" luneta jsem nepostřehl.. Takže určíš jih jako polovinu mezi malou ručkou a 12h, nastavíš tam 180st, a máš sever na 0. Nekdo další?..
 12. Chěl bych vidět tvoji manželku/přítelkyni..to byl asi těžký výběr..!! Ale jinak "Búch s námi" super!!
×
×
 • Create New...